Jon Jones i Tito Ortiz

Tito Ortiz (20-12-1) już za tydzień zmierzy się z Alberto Rodriguezem na gali Combate 51. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie do 95,3 kg. Amerykanin w wywiadzie dla TMZ przyznał, że jego obóz przebiega w bardzo dobrym tempie i ma wspaniałą formę. W dodatku stwierdził, że mimo swojego wieku byłby w stanie pokonać Jona Jonesa.

Uważam, że mogę pokonać Jona Jonesa. Wiem, że miałbym swoją szansę i mocno w to wierzę. Ludzie mówią, żebym zszedł kur#$ na ziemię, ale nie widzą tego, co dzieje się na moim obozie. Zapraszam, przyjdźcie i potrenujcie ze mną. Spróbujcie swoich sił w zapasach i jiu-jitsu. Przygotowuję się o niebo lepiej, niż za czasów startów w UFC. Jestem ustawiony mentalnie i moje zdrowie pozwala mi na ciężkie treningi.

Co więcej, Tito uważa, że ”Bones” zepsuł swoją karierę poprzez zachowanie poza oktagonem. Przypomnijmy, że Jon wielokrotnie był na bakier z prawem:

Oczywiście, że mógł być najlepszym w historii, jednak splamił swoją karierę kilka razy. Nawalił w oktagonie, jak i poza nim. Trochę mnie to boli, bo wiem, że nie ma drugiego takiego zawodnika.

Niby dlaczego nie dałbym mu rady? Presja, presja i jeszcze raz presja. Nie możesz pozostawać z nim w dystansie, to jego gra.

35 KOMENTARZE

 1. Uważam, że mogę pokonać Jona Jonesa. Wiem, że miałbym swoją szansę i mocno w to wierzę. Ludzie mówią, żebym zszedł kur#$ na ziemię, ale nie widzą tego, co dzieje się na moim obozie.

  Zejdź kur#$ na ziemie Tito

 2. Życie chyba się już znudziło dla ortiza chyba do bonsa to razem z icemenem  musieli we 2 wyjść xd

  Tak, życie się znudziło się dla jego.

 3. Jones jest jak najładniejsza laska w nocnym klubie każdy się pręży jaki nie jest zajebisty i w ogóle co ma najlepsze, a dostaje bęcki od pierwszego na pozór "gorszego, cichszego i nudniejszego" ziomka.

 4. Tito have you ever been in Poland?

  Mamy tu taką intergalaktyczną organizację, której włodarze są ustawieni mentalnie podobnie jak Ty. Im też ludzie mówią żeby "zeszli kuwa na ziemię…", a oni twierdzą że ludzie gówno wiedzą i równie mocno wierzą, że są najlepsi.

  Stworzylibyście najbardziej odjechane trio na świecie.

 5. Życie chyba się już znudziło dla ortiza chyba do bonsa to razem z icemenem  musieli we 2 wyjść xd

  :iamdone: znowu to.

 6. Tak, życie się znudziło się dla jego.

  Tito Ortiz jest człowiekiem sprawiedliwym okuratnym i tak dalej i tak dalej, ale mózg dla jego został chyba spierdolony ze stanowiska

 7. Łoooo Panie. Tu już nawet nie wolno się śmiać,tylko życzyć zdrowia dla Tita.

  Ewidentnie coś w dzbanie się poprzestawiało.:benny:

 8. Życie chyba się już znudziło dla ortiza chyba do bonsa to razem z icemenem  musieli we 2 wyjść xd

  i tak wpierdol

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.