Artur Ostaszewski, czołowy menadżer działający na polskiej scenie MMA poinformował w mediach społecznościowych, że do grona jego podopiecznych w Shocker MMA Solutions dołączył wielokrotny Mistrz Wojska Polskiego, żołnierz 1. Brygady Pancernej w Wesołej – Szeregowy Sylwester Miller (MMA 9-3).

Sylwester w zawodowym MMA zadebiutował w 2015 roku, gdzie na gali TFL 6 przegrał na punkty z Arbim Nashkoevem (MMA 3-0). Zawodnik organizacji Armia Fight Night obecnie posiada serię dwóch zwycięstw z rzędu. Podczas gali AFN 7 w październiku 2019 roku udusił w pierwszej rundzie Dawida Pasternaka (MMA 8-5), zaś w ostatnim boju na gali Babilon MMA 13 w maju 2020 roku pokonał na punkty Piotra Kamińskiego (MMA 5-4). Miller jest reprezentantem Warszawskiego Centrum Atletyki oraz Legia Fight Club.

Artur Ostaszewski pod swoimi menadżerskmi skrzydłami prowadzi kariery zawodników z różnych organizacji. Opiekuje się karierą Daniela Omielańczuka, Piotra Strusa (obaj w organizacji ACA), Mariana Ziółkowskiego (KSW), Bartosza Fabińskiego (UFC), czy Róży Gumiennej (Babilon MMA). Kręgi grupy Shocker MMA Solutions zasilają również: Tymoteusz Łopaczyk, Karolina Owczarz, Albert Odzimkowski, Patryk Kaczmarczyk, Magdalena Loska, Marcin Różalski, Michał Kita, Krzysztof Gutowski i Akop Szostak.

14 KOMENTARZE

 1. Nie wiem skąd ta fotografia, ale wygląda to mało profesjonalnie. Jeśli to "oficjalne" foto z akcji Shocker MMA Solutions to ciekaw jestem jak pod względem fachowym wygląda reszta spraw. Rozumiem, że umowę podpisywali na parkingu w wypożyczonym i nieodśnieżonym aucie :razz:utinlaugh:

 2. Szoker kontra Artnoks – kto szybszy?

  Pojedynek na jaki w polskim piekiełku managierskim po prostu nie zasłużyliśmy.

  Tu fotka mimochodem  na parkingu, zaraz po załatwieniu się kolką zero  po MakDrajwie.

 3. Rozumiem, że umowę podpisywali na parkingu w wypożyczonym i nieodśnieżonym aucie :razz:utinlaugh:

  Ostaszewski wynajął auto,żeby się  chłopak przejechał czymś innym niż czołg,a przy okazji powiedział, że jak podpisze z nim kontrakt to dostanie zniżkę 10% w wypożyczalni :jarolaugh:

 4. A ja chętnie zobaczę więcej walk Szeregowego Millera w polskich organizacjach. Nie zamula chłopaczek.

 5. Nie wiem skąd ta fotografia, ale wygląda to mało profesjonalnie. Jeśli to "oficjalne" foto z akcji Shocker MMA Solutions to ciekaw jestem jak pod względem fachowym wygląda reszta spraw. Rozumiem, że umowę podpisywali na parkingu w wypożyczonym i nieodśnieżonym aucie :razz:utinlaugh:

  Wspolne foto i reklama z tylu. Co niby takiego nieprofesjonalnego? Fotka do newsa i tyle. Niepotrzebnie sie dopierdalasz.

 6. Wspolne foto i reklama z tylu. Co niby takiego nieprofesjonalnego? Fotka do newsa i tyle. Niepotrzebnie sie dopierdalasz.

  :homer:

  :razz:utinlaugh:

 7. Rozwin swoja wypowiedz.

  Samymi emoikonami to i @andrzej_t. Potrafi rzucac. I jeszcze pas za to dostaje.

  Z uwagi że nie raz zawieram umowy, wstyd byłoby mi wrzucić coś takiego jako akcję promocyjną podjęcia współpracy. Fotografia wygląda jakby fan poprosił swojego ulubieńca o wspólną fotkę. Dla mnie to takie trochę "januszowo", dziwię się więc, że tego nie dostrzegasz. I tak jak pisałem wcześniej, nie wiem czy to oficjalny news ze zdjęciem menadżera czy nowa redaktor wyszperała info i dodała przypadkowe zdjęcie z neta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.