Scott Coker oraz Fedor Emelienienko

Prezydent Bellatora – Scott Coker planuje uczcić karierę Fedora Emelianenki (38-6) i chce zorganizować jego pożegnalną walkę w Moskwie.

W rozmowie z RT Sport biznesmen przyznał, że warto wprowadzić organizację do Rosji, a Fedor jest idealną osobą, która promuje MMA w tej części świata.

Walki w Rosji to coś, co zdecydowanie chcemy wprowadzić. Uważamy, że Fedor to świetny zawodnik z ogromną historią do wprowadzenia nas na terytorium wschodniej Europy.

Z drugiej strony liczę na to, że Emelianenko zawalczy jeszcze kilka razy przed tym wydarzeniem. Możliwa jest Japonia przed końcem roku. Nic jeszcze nie podpisaliśmy, ale spotykamy się razem we Włoszech i będziemy rozmawiać.

Dobrym pomysłem są jeszcze dwie walki, a na trzecią ruszamy do Moskwy. To będzie zwieńczenie jego kariery.

Fedor to najlepszy zawodnik w historii wagi ciężkiej, jak i bez podziału na kategorie. Mimo to nasz plan na Rosję zostanie zrealizowany za rok lub za dwa lata. Na pewno nad tym będziemy pracować.

5 KOMENTARZE

  1. O, i na to czeka Moskwa, a nie na walkę kozojebcy z dziadkobijcą :DC::fjedzia:

    Mordo, pokaz mi jedno zdjęcie, filmik cokolwiek, ze Khabib jest kozojebca. Kurwa, jak mnie wkurwia takie wrzucanie do jednego wora wszystkich. Conor pełna zgoda, nawet Ci piwo za to postawie, bo jest jak jest i wszyscy wiedza.

  2. Mordo, pokaz mi jedno zdjęcie, filmik cokolwiek, ze Khabib jest kozojebca. Kurwa, jak mnie wkurwia takie wrzucanie do jednego wora wszystkich. Conor pełna zgoda, nawet Ci piwo za to postawie, bo jest jak jest i wszyscy wiedza.

    Mordo, piję do jego "legacy" – kobiet tam mają mało, kóz dużo, krew nie woda 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.