Saul Alvarez po zwycięstwie nad Callumem Smithem i zdobyciu pasa WBC oraz WBA (Super) w wadze superśredniej wraz z obozem ustalił, że stanie do obowiązkowego pretendenta Avnima Yildirimiego. Trener Meksykanina szybko doszedł do porozumienia z władzami WBC oraz samym bokserem i już 27 lutego dojdzie do starcia Alvarez — Yildirim. Oczywiście bój nie jest przekonujący, bo Turek nie ma żadnych szans na wygraną, jednak zawsze może być inaczej.

Dobrą informacją jest jednak to, że po kolejnym zwycięstwie w lutym Saul miałby zmierzyć się z Billy Joe Saundersem w maju na święto Cinco de Mayo. Aktualnie Brytyjczyk posiada pas WBO w wadze superśredniej, a na swoim koncie ma 30 zwycięstw i zero porażek. Billy jest także sparingpartnerem oraz przyjacielem z sali Tysona Fury’ego, razem przygotowują się do pojedynków.

Sam Canelo i jego trener potwierdzili, że grupa Canelo Promotions poszuka w 2021 roku aż 4 walk. Wiąże się to głównie z brakiem aktywności podczas pandemii, dlatego też po powrocie sportu, zawodnik będzie częściej występował między linami.

Ciekawe jest też to, że od teraz Saul zakłada i jest właścicielem własnej grupy, o której już wspomnieliśmy — Canelo Promotions. Łatwo zatem stwierdzić, że Alvarez od kilku dni samodzielnie może negocjować z władzami różnych organizacji po swojemu. Licencję na prowadzenie działalności promotorskiej otrzymał od Komisji Sportowej Stanu Nevada. W dodatku warto podkreślić, że Meksykanin może zrzeszać innych pięściarzy pod swoje skrzydła.

6 KOMENTARZE

 1. Co prawda bywały takie przypadki, że to sędziowie bardziej wygrali mu walkę niż on sam.. Ale i tak od czasów tej pamiętnej deklasacji przez Floyda, nie spodziewałbym się tego, że zrobi taką karierę

 2. Ja też zapowiadam cztery walki ale w mma. Uwaga TBA vs TBA, TBA VS TBA, TBA VS TBA, TBA VS TBA I Marcin Najman vs TBA w grudniu na pożegnalnej gali w klasztorze na Jasnej Górze

 3. Co prawda bywały takie przypadki, że to sędziowie bardziej wygrali mu walkę niż on sam.. Ale i tak od czasów tej pamiętnej deklasacji przez Floyda, nie spodziewałbym się tego, że zrobi taką karierę

  W walce z Floydem, to nie był bokser tylko wysuszony na wiór chłopaczek. Promotorzy dla kasy wpierdolili go na wagową minę.

  zdjęcie z dynamotickets.ru

  Sędziowie wygrali mu przede wszystkim walkę z Larą i kontrowersyjnie sędziowali w walkach z Gołowkinem.

 4. Szacun dla Cynamona za budowanie legacy, ja tam jakbym juz tyle ciapy mial i osiagnal to zwiedzalbym swiat i cieszyl zyciem a nie zapierdal dalej ciezko… Coz jestem leniem :fly:

 5. Ciekawe jest też to, że od teraz Saul zakłada i jest właścicielem własnej grupy, o której już wspomnieliśmy — Canelo Promotions. Łatwo zatem stwierdzić, że Alvarez od kilku dni samodzielnie może negocjować z władzami różnych organizacji po swojemu. Licencję na prowadzenie działalności promotorskiej otrzymał od Komisji Sportowej Stanu Nevada. W dodatku warto podkreślić, że Meksykanin może zrzeszać innych pięściarzy pod swoje skrzydła.

  Niby po polsku ale k***a nie do końca

  :matt:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.