Mistrz wagi półśredniej KSW – Roberto Soldić od kilku miesięcy mocno naciskał na polską organizację, aby wystąpić pod jej szyldem w klatce. Podczas ostatniego wydarzenia  KSW ogłoszono, że Chorwat pojawi się 14 listopada na KSW 56. Co ciekawe popularny ”Robo Cop” za pomocą Instagrama zasugerował, że jego kolejny występ odbędzie się w limicie wagi średniej. Cóż, jedyną zaskakującą rzeczą jest to, że na oficjalnej stronie KSW figuruje grafika, która przedstawia, że pojedynek Roberto będzie o pas wagi półśredniej (obrona).

Roberto po spektakularnych nokautach zyskał w Polsce miano solidnego czempiona, jednak nie wiadomo czy po końcu obecnego kontraktu pozostanie w naszym kraju. Do wypełnienia jego umowy z KSW pozostały 4 walki, a potem być może UFC. Zawodnik potwierdzał także, że Sean Shelby kontaktował się z jego menedżerem w sprawie angażu w organizacji Dany White’a, ale na chwilę obecną chce wywiązać się z trwającej umowy. W dodatku jest bardzo zadowolony ze współpracy z polskim gigantem.

W wadze średniej KSW, Soldić mógłby znaleźć solidnych rywali. W czołówce plasują się: Mamed Khalidov, Scott Askham oraz Michał Materla. W limicie do 170 funtów dla Roberto najbardziej prawdopodobnym rywalem jest Andrzej Grzebyk, w grę może wchodzić także rewanż z Krystianem Kaszubowskim, aczkolwiek ten zawodnik walczył 15 dni temu.

20 KOMENTARZE

 1. W dodatku jest bardzo zadowolony ze współpracy z polskim gigantem.

  W ciepłym kurwidołku najlepiej

  :razz:utinlaugh:

 2. Całe ksw. Do gali 20 dni, a nie wiadomo z kim jeszcze i w jakiej wadze zawalczy.

  to samo Narkun. Tez mu jeszcze żadnego leszcza nie znaleźli.

 3. Całe ksw. Do gali 20 dni, a nie wiadomo z kim jeszcze i w jakiej wadze zawalczy.

  to samo Narkun. Tez mu jeszcze żadnego leszcza nie znaleźli.

  Erslan vs Narkun

 4. Przypominam ze w UFC jest USADA.

  Skoro Gamrot wziął zioła Ojca Klimuszki i się wyczyścił, to Soldic też mógłby, tym bardziej że było coś tam pierdolone w kontekście UFC.

  Chyba że wybiera drogę polskiego Czeczena wojownika

 5. Darmowe Bloki socjalne, cała rodzinka i krajanie obok. BMWju jest , żelik jest , socjal jest. Dowali monety z walk, żyć nie umierać.

 6. Wejdzie do MW i się okaże, że wcale takiego pierdolnięcia nie ma. Niech siedzi gdzie siedzi tu jest andispjuted miszcz

 7. Wejdzie do MW i się okaże, że wcale takiego pierdolnięcia nie ma. Niech siedzi gdzie siedzi tu jest andispjuted miszcz

  W wadze sredniej bedzie jeszcze większe jebniecie 🙂

 8. 4 walki do końca kontraktu w KSW to tak akurat żeby pomału zacząć z bomby schodzic jeśli chce do UFC

 9. Cóż, jedyną zaskakującą rzeczą jest to, że na oficjalnej stronie KSW figuruje grafika, która przedstawia, że pojedynek Roberto będzie o pas wagi półśredniej (obrona).

  Walka w 84 jako obrona pasa w 77 toc to tylko ksw nie takie rzeczy tam sie dzialy:fjedzia:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.