Mistrz wagi półśredniej KSW – Roberto Soldić chce jak najszybciej powrócić do klatki. Zawodnik UFD GYM za pomocą swoich mediów społecznościowych poprosił jednego z właścicieli organizacji o telefon w sprawie walki. Przypomnijmy, że Chorwat miał walczyć na KSW 53 z Mariusem Zaromskisem, jednak z powodu koronawirusa wydarzenie zostało odwołane.

Czekam na telefon Martin – skomentował Roberto za pomocą Instagrama.

Trzeba przyznać mistrzowi, że trzyma formę poza startami. Miejmy nadzieję, że już niebawem zobaczymy go w kolejnej obronie mistrzowskiego pasa.

View this post on Instagram

🤖

A post shared by Roberto “Robocop“ Soldic 🤖 (@soldicmma) on

W ostatnim czasie dużo mówiło się o starciu Soldića z nowym nabytkiem KSW – Andrzejem Grzebykiem. W programie ”Koloseum” telewizji Polsat, Chorwat przyznał, że jest gotowy na podjęcie podwójnego mistrza organizacji FEN. Wydaje się, że dla zawodnika najważniejszym aspektem jest aktywność i regularne występy pod szyldem polskiego giganta MMA.

Nie oglądałem jego walk. Zobaczymy, co powie mój menadżer, Martin Lewandowski oraz Wojsław Rysiewski. Oczywiście jestem chętny do walki! Lubię się bić, lubię wyzwania, a on jest podwójnym mistrzem. To mocny zawodnik, traktuję go poważnie. Idę do przodu, na pewno będę chciał go pokonać.

Roberto po spektakularnych nokautach zyskał w Polsce miano solidnego czempiona, jednak nie wiadomo czy po końcu obecnego kontraktu pozostanie w naszym kraju. Do wypełnienia jego umowy z KSW pozostały 4 walki, a potem być może UFC. Zawodnik potwierdzał także, że Sean Shelby kontaktował się z jego menedżerem w sprawie angażu w organizacji Dany White’a, ale na chwilę obecną chce wywiązać się z trwającej umowy.

21 KOMENTARZE

  1. Uspokój się, Roberto, bo Pan Prezes nie lubi jak się tak fika. Jeszcze liścia z tacy wyłapiesz.

  2. Czekam na telefon Martin

    Federacja dba o wszystkich z 150 zawodników.

    Po tym jak Roberto napisał, że czeka na telefon, Martin już na drugi dzień wysłał mu Samsunga (wprawdzie używanego, ale jednak).

  3. Roberto , Roberciku, Robusiu , w Ksw to sie na walke czeka az pan przyjdzie i da walke :korwinlaugh:

    Podpisales cyforgraf to se czekaj jeszcze z 5 lat :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.