Oktagon 15

Już jutro w Czechach wystąpi dwóch Polaków: Robert Bryczek (10-2) oraz Mateusz Legierski (4-0). Obaj panowie przed swoimi pojedynkami osiągnęli wyznaczony limit. Robert na wagę wniósł 77,4 kg, zaś Mateusz 70,7 kg.

Dla Bryczka jest to już drugi występ w organizacji Oktagon MMA. Sam zawodnik nie ukrywa zadowolenia ze swojego obecnego pracodawcy. Co więcej, stwierdza, że mają oni aspiracje do bycia najlepszą organizacją w Europie. Według jego słów na wydarzenie sprzedano 20 tys. biletów, czyli cała O2 Arenę w Pradze.

Waga zrobiona ☝️ 77,4 kg podczas porannego ważenia.

Publiée par Robert Bryczek sur Vendredi 8 novembre 2019

Wideo z ważenia Legierskiego możemy obejrzeć na jego relacji profilowej.

”Dynamit” dla słowackiego giganta stoczył dwa pojedynki. Teraz musi zmierzyć się z Jakubem Bachnikiem (5-3). Seria zwycięstw może zapewnić Polakowi walkę o pas, jednak przed nim w rankingu, na chwilę obecną znajduje się wiele innych zawodników, takich jak: Atilla Vegh, Virgil Zwicker czy Karlos Vemola.

12 KOMENTARZE

 1. ''Dynamit'' dla słowackiego giganta stoczył dwa pojedynki. Teraz musi zmierzyć się z Jakubem Bachnikiem (5-3). Seria zwycięstw może zapewnić Polakowi walkę o pas, jednak przed nim w rankingu, na chwilę obecną znajduje się wiele innych zawodników, takich jak: Atilla Vegh, Virgil Zwicker czy Karlos Vemola.

  Coś tu nie pasuje, wymienieni zawodnicy są z innej wagi.

 2. Coś tu nie pasuje, wymienieni zawodnicy są z innej wagi.

  No raczej! Vegh półciężka, Vemola średnia, Bryczek półśrednia… także taki mix 😆

 3. Mateusz Legierski wygrał z Bahnikiem przez KO w 1szej rundzie. Ten gość jest niesamowity, śledzę od GSW w Międzychodzie i nie mogę wyjśc z podziwu. Jeszcze tylko Bryczek i lecimy!

 4. Mateusz Legierski wygrał z Bahnikiem przez KO w 1szej rundzie. Ten gość jest niesamowity, śledzę od GSW w Międzychodzie i nie mogę wyjśc z podziwu. Jeszcze tylko Bryczek i lecimy!

  Ciekawe, czy też Cię śledzi…:roberteyeblinking:

 5. Ciekawe, czy też Cię śledzi…:roberteyeblinking:

  Znamy się prywatnie od dawna, znamy tez swoje drugie polowki.

  Bryczek przegral na punkty niestety 🙁

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.