Bellator&Rizin

Prezydent RIZIN- Nobuyuki Sakakibara podzielił się wiadomością o wspólnym przedsięwzięciu z Bellatorem. Wydarzenie odbędzie się 29 grudnia, a cały plan poznamy w środę podczas konferencji prasowej w Tokio. Na prezentacji gali oprócz Sakakibary pojawi się Scott Coker oraz Fedor Emelianenko.

Bellator zawita do Japonii i stworzymy historyczne wydarzenie 29 grudnia! Organizujemy niespodziewaną konferencję prasową z prezydentem Belltora – Scottem Cokerem i Fedorem Emelianeko! Dostarczymy ciekawych informacji, więc z pewnością musicie wziąć udział w konferencji.

View this post on Instagram

Bellator will be coming to Japan to put on a historical event on December 29th! We will host an emergency press conference with Bellator president Scott Coker and Fedor Emelianenko! We hope to be able to deliver exciting news so please make sure to come out and experience the press conference! ーーーーーーー ついに決まりました!BellatorとRIZINが今年の年末にお互いの威信を賭けて全面対抗戦で激突する事が正式決定しました!10/9(水)にBellator代表スコット・コーカー氏とヒョードル選手が緊急来日して共に記者会見に臨みます!皆さんの胸躍る発表が出来ると思いますので、是非楽しみにお待ちください!

A post shared by NOBUYUKI SAKAKIBARA (@nobu_sakakibara) on

Dla organizacji Bellatora odkrycie Azji to nowość. W ostatnich dniach Coker stwierdził także, że pożegnalną walkę Fedora zorganizuje w Rosji, zatem poszerza on horyzonty działania. Co więcej, podczas wakacji wspominał o nawiązaniu porozumienia na walkę ”The Last Emperora” z Quintonem ”Rampagem” Jacksonem. Ewentualnie na chwilę obecną mógłby być to Josh Barnett, który niedawno podpisał kontrakt.

13 KOMENTARZE

  1. Haha Cookerowi się pojebalo Ksw z Rizin a te żałosne psie końcówy Kawul i Lewy już zdążyły rozpowiedzieć dookoła ze zorganizują międzygalaktyczną gale z Bellatorem. Gnije z tych naleśników. Jak dzieciak któremu matka obieca nowy komputer. Obudzili się z pięknego snu gorzej niż Młody G w wannie rafalali. XKurwaD

  2. żywię się tą nienawiścią.  Hejt przyciagnoł scierowjady. Bbublublubluvky. Mnbiam"mniam Mniam,,Wincyj wincyj jadu./ bul bul buyl eble pyszne

  3. W ostatnich dniach Coker stwierdził także, że pożegnalną walkę Fedora zorganizuje w Rosji, zatem poszerza on horyzonty działania.

    Po prostu Coker zorganizuje dwie walki pożegnalne Fedora, a jak trzeba to trzy lub więcej. :razz:utinlaugh:

  4. To jak to jest? KSW mówiło, ze bellator z nimi współpracuje, a tu Rizin? Ktoś tu kogos dyma.

    Nikt nikogo tam nie dyma, chyba że włodarzyki swoich fanatyków.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.