Renan Barao UFC Sao Paulo

Dwóch Brazylijczyków- Renan Barao (34-8) oraz Douglas Andrade (25-3) stoczą swój pojedynek w 145 funtach na UFC w Sao Paulo. Początkowo panowie mieli wystąpić w wadze koguciej, jednak portal Combate doniósł o zmianie w dzisiejszym dniu. Być może jest to spowodowane ostatnim przestrzeleniem wagi przez byłego już mistrza.

Renan od 2015 roku przegrał aż 6 swoich pojedynków, a wygrywał tylko raz. W dodatku stracił pas na rzecz T.J’a Dillashawa. Zawodnik Nova Uniao ma już 32 lata, jednak kto wie, czy kolejna porażka nie wykluczy go z dalszej rywalizacji w UFC.

Douglas w swojej zawodowej karierze był niepokonany do momentu zawitania w największej organizacji na świecie. W swoim debiucie przegrał on z Zubairą Tukhuovem, jednak później wygrał dwa starcia. 12 grudnia 2018 roku to jego ostatni występ z Petrem Yanem, także wraca on po niespełna rocznej przerwie.

Aktualna rozpiska UFC on ESPN+ 22:

 • Jan Blachowicz vs. Jacare Souza
 • Mauricio Rua vs. Sam Alvey
 • Priscila Cachoeira vs. Ariane Lipski
 • Antonio Arroyo vs. Kevin Holland
 • James Krause vs. Sergio Moraes
 • Bobby Green vs. Francisco Trinaldo
 • Renan Barao vs Douglas Andrade
 • Duda Santana vs Tracy Cortez
 • Markus Perez vs Jack Marshman

9 KOMENTARZE

 1. Co to sie podzialu z Barao. Jeszcze pamietam jak lata temu Danka wspominal, ze najblizszym odpowiednikiem Mayweathera w MMA jest wlasnie Renan ktory na tamtem moment nie przegral od 8 lat. Pozniej porazka z TJ i wlasciwie od tego momentu mocny i konsekwentny zjazd w dol…

 2. Co to sie podzialu z Barao. Jeszcze pamietam jak lata temu Danka wspominal, ze najblizszym odpowiednikiem Mayweathera w MMA jest wlasnie Renan ktory na tamtem moment nie przegral od 8 lat. Pozniej porazka z TJ i wlasciwie od tego momentu mocny i konsekwentny zjazd w dol…

  On zszedł z koksów przez USADĘ, gość na EPO nawsadzał mu na głowę kilkaset albo więcej ciosów, to się musiało skończyć jakimś trwałym urazem.

  Dlatego ja uważam, że wszyscy powinni koksować legalnie i dopiero wtedy wykres byłaby najuczciwsza :fjedzia:

 3. On zszedł z koksów przez USADĘ, gość na EPO nawsadzał mu na głowę kilkaset albo więcej ciosów, to się musiało skończyć jakimś trwałym urazem.

  Dlatego ja uważam, że wszyscy powinni koksować legalnie i dopiero wtedy wykres byłaby najuczciwsza :fjedzia:

  krsONE style!:cmgkeepgoing::no dawaj::conorwalk::kawulzbani:

 4. On zszedł z koksów przez USADĘ, gość na EPO nawsadzał mu na głowę kilkaset albo więcej ciosów, to się musiało skończyć jakimś trwałym urazem.

  Dlatego ja uważam, że wszyscy powinni koksować legalnie i dopiero wtedy wykres byłaby najuczciwsza :fjedzia:

  Masz duzo racji bo czysty sport to mrzonka. Nie moge jednoznacznie stwierdzic, ze nie ma sportowcow na najwyzszym poziomie ktorzy nie biora  ale prawda niestety jest taka, ze wiekszosc zdecydowanie tak. Dokument "Ikar" dosc dobrze pokazuje prawdziwe oblicze sportu oraz uwypukla bezradnosc organizacji antydopingowych. Zreszta pan Epo ktorego wspomniales jest najlepszym przykladem. Bral prawdopodobnie cala kariere, a dopiero go ostatnio zlapali.

  Aczkolwiek czy sport z przyzwoleniem na doping bylby lepszy? Plusem na pewno jest to, ze przestalibysmy sie oszukiwac.

 5. Masz duzo racji bo czysty sport to mrzonka. Nie moge jednoznacznie stwierdzic, ze nie ma sportowcow na najwyzszym poziomie ktorzy nie biora  ale prawda niestety jest taka, ze wiekszosc zdecydowanie tak. Dokument "Ikar" dosc dobrze pokazuje prawdziwe oblicze sportu oraz uwypukla bezradnosc organizacji antydopingowych. Zreszta pan Epo ktorego wspomniales jest najlepszym przykladem. Bral prawdopodobnie cala kariere, a dopiero go ostatnio zlapali.

  Aczkolwiek czy sport z przyzwoleniem na doping bylby lepszy? Plusem na pewno jest to, ze przestalibysmy sie oszukiwac.

  Widowisko, również by na tym zyskało

 6. Plany zrobienia Barao vs. Pettis, Barao vs Edgar, Barao vs. Cruz o miliony pasów i miano najgroźniejszego krasnala we wszechświecie KIEDYŚ TO BYŁO A TERAZ JEST KUPA #BaraoRIP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.