Jan Błachowicz ufc

Jan Błachowicz już w pierwszej rundzie walki wieczoru UFC on ESPN+ 25 znokautował Coreya Andersona! Efektowne zwycięstwo Polaka oglądał z trybun Jon Jones, aktualny mistrz UFC w kategorii półciężkiej. Błachowicz od razu po walce rzucił wyzwanie „Bonesowi”. Poniżej przedstawiamy reakcje świata MMA na wspaniały występ Janka i jego potencjalne starcie o pas mistrzowski.

30 KOMENTARZE

 1. Mi się podoba komentarz jakiegoś ziomala na FB rocksow:

  Corey myślał, że oni będą rozmawiać, A ON GO OD RAZU ZACZĄŁ BIĆ!!

  Bardzo dobre

  😆

 2. Mi się podoba komentarz jakiegoś ziomala na FB rocksow:

  Bardzo dobre

  😆

  To chyba akurat inspirowane stand upem Marcina Danca w ktorym relacjonowal w ten sposob walke Andrzeja Goloty z Lewisem.

 3. A Edwards, Lee, Sanchez, Latifi, Yusuff, Peterson, Clark, Rivera, Dodson, Perez, Giles, Espinosa, Adams i Millendera to haseł to twittera pozapominali? :jimcarrey:

 4. A Edwards, Lee, Sanchez, Latifi, Yusuff, Peterson, Clark, Rivera, Dodson, Perez, Giles, Espinosa, Adams i Millendera to haseł to twittera pozapominali? :jimcarrey:

  Boja sie odszczekac to co napisali

 5. A Edwards, Lee, Sanchez, Latifi, Yusuff, Peterson, Clark, Rivera, Dodson, Perez, Giles, Espinosa, Adams i Millendera to haseł to twittera pozapominali? :jimcarrey:

  Hehe, w punkt.

 6. Murzyńskie media:

  „it's racism”

  Daniel Cormier:

  my ass is burning”

  A co znowu DC nie pasuje? I murzyńskim mediom? Chętnie się dowiem.

 7. A co znowu DC nie pasuje? I murzyńskim mediom? Chętnie się dowiem.

  DC był mocno rozczarowany i wręcz wkurwiony tym nokautem. Widać było po walce, pokazywali reakcję jego i Feldera. W sumie nie przeszkadza mi to jakoś, każdy ma swojego faworyta, ale mógł trochę inaczej zareagować jako pracownik/komentator 😆

 8. DC był mocno rozczarowany i wręcz wkurwiony tym nokautem. Widać było po walce, pokazywali reakcję jego i Feldera. W sumie nie przeszkadza mi to jakoś, każdy ma swojego faworyta, ale mógł trochę inaczej zareagować jako pracownik/komentator 😆

  Ale w wywiadzie podsumowywujacym gale przynajmniej ladnie sie zachowal. Stwierdzil nawet, ze najwiekszy sens mialoby teraz starcie Jan vs Jones, a w międzyczasie Reyes zawalczylby z kims innym. Jezeli Jon wygralby ponownie (oczywiscie nie ma na to szans :wink2:) oraz Reyes odnioslby zwyciestwo to wtedy moga doprowadzic do rewanzu.

 9. DC był mocno rozczarowany i wręcz wkurwiony tym nokautem. Widać było po walce, pokazywali reakcję jego i Feldera. W sumie nie przeszkadza mi to jakoś, każdy ma swojego faworyta, ale mógł trochę inaczej zareagować jako pracownik/komentator 😆

  Tam był Stann zamiast Feldera bo Felder jest w Auckland i tam ma za tydzień walkę. Taki szczegół

 10. Tam był Stann zamiast Feldera bo Felder jest w Auckland i tam ma za tydzień walkę. Taki szczegół

  To ja poprawię sprostowanie…

  Brandon Fitzgerald

 11. Ale w wywiadzie podsumowywujacym gale przynajmniej ladnie sie zachowal. Stwierdzil nawet, ze najwiekszy sens mialoby teraz starcie Jan vs Jones, a w międzyczasie Reyes zawalczylby z kims innym. Jezeli Jon wygralby ponownie (oczywiscie nie ma na to szans :wink2:) oraz Reyes odnioslby zwyciestwo to wtedy moga doprowadzic do rewanzu.

  A co miał powiedzieć? Widział co Janek robi z dużymi murzynami to gdzie się miał pchać do denerwowania go, musiał być uprzejmy.

 12. To chyba akurat inspirowane stand upem Marcina Danca w ktorym relacjonowal w ten sposob walke Andrzeja Goloty z Lewisem.

  Co to był za zajebisty stand up :antonio::antonio:

  Janek co to był za zajebisty występ :antonio::antonio:

  Aż miło się czyta takie rekacje :gospeldance:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.