Rashad Evans powrót

Rashad Evans (19-8-1) zakończył swoją zawodową karierę w czerwcu 2018 roku, jednak cały czas pozostaje w treningu i myśli nad powrotem do rywalizacji.

Po zakończeniu swojej przygody zmieniłem dietę, a to drastycznie poprawiło moje ciało i samopoczucie. Naprawdę mocno zastanawiam się nad powrotem.

Możliwe, że do tego dojdzie i chcę zarobić trochę kasy, ale nie wiem, czy UFC jest zainteresowane. Oni są skupieni na czymś innym, interesują ich nowe odkrycia, a nie przywracanie starych zawodników.

Co więcej, menedżer Amerykanina- Ali Abdelaziz potwierdził, że ten nie jest już związany kontraktem z amerykańskim gigantem, ponieważ wypełnił każdy zapis.

Rozmawiali z Whitem- mówi Abdelaziz.

To była ich wspólna decyzja. Wiem, że Evans wrócił na salę treningową i czuje się z tym bardzo dobrze. Naprawdę jest dla niego wiele walk w świecie MMA, porozmawiam z innymi promocjami na jego temat.

12 KOMENTARZE

  1. Facet chyba chce zostać warzywem. Jak już rozpierdolił wszystkie pieniądze i nie ma za co żyć to niech weźmie się za trenerkę zamiast po raz kolejny dawać sobie obijać ryj.

  2. Smutne, kiedy ktoś nie jest w stanie zaakceptować rzeczywistości. Mam nadzieję, że jednak nie wróci, bo to by była kompromitacja. Nawet w jakimś ONE czy krs

  3. Szanuje Rashada jednak przy obecnej formie to chyba tylko intergalaktyczny poziom KSW zostaje. Mam wątpliwości czy ta forma nawet na ten rekordowy poziom jest wystarczająca. Smutne trochę jak starzy wyjadacze rozmieniają się na drobne.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.