Przyszłość legendy MMA w organizacji Bellator MMA nie jest pewna. Rampage Jackson w ostatniej walce nie pokazał się z najlepszej strony. Amerykanin był w słabej formie i szybko przegrał pojedynek przez TKO z Fedorem Emelianenko. Scott Coker w wywiadzie dla MMA Junkie wypowiedział się na temat przyszłości Amerykanina w klatce jego organizacji.

Rampage musi dowiedzieć się w której kategorii wagowej chce walczyć. Do tego to wszystko się sprowadza. Wypełniliśmy umowę z nim, teraz rozmawiamy z jego menadżerem. Mamy dobre relacje z Rampagem i Tikim. Teraz jest tylko jedno pytanie – czy on naprawdę chce walczyć? Chce wyjść do klatki i się bić? Są momenty w karierze zawodnika, w którym mówi sobie po prostu „dość”. Oni zrobili już wszystko co mogli w tym sporcie.

Rampage jest legendą. Naprawdę osiągnął wszystko co mógł. Nie ma już nikomu nic do udowodnienia, mi również. Myślę, że będziemy musieli jeszcze o tym porozmawiać, ale Tiki mówił mi, że chce znowu zejść do kategorii półciężkiej. Jeśli mówi to na poważnie to na pewno będziemy o tym rozmawiać.

Jackson (38-14 MMA) w Bellator MMA walczy od listopada 2013 roku. Jego bilans walk dla organizacji wynosi 6-3. Mierzył się w tym czasie z m.in. Muhammedem Lawalem, Fedorem Emelianenko, Wanderleiem Silvą czy Satoshim Ishiim. „Rampage” to były mistrz kategorii półciężkiej UFC. Występował także w Pride. Profesjonalnie walczy od 1999 roku.

2 KOMENTARZE

  1. Titties nie wie kiedy że sceny zejść, hajsu brak prawdopodobnie, nie wierzę, że przestanie żreć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.