Największa organizacja MMA w Polsce powoli wraca do gry. Dzisiaj za pomocą mediów społecznościowych poinformowano, że najbliższa gala KSW w systemie PPV będzie tańsza o 11 złotych, zatem za widowisko zapłacimy 29 złotych. W dodatku już jutro zostanie ogłoszona data oraz pierwsze pojedynki na nowej karcie Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Być może czeka nas pojedynek Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem, o czym wspominaliśmy w ostatnim czasie.

Ostatnie miesiące pokazały, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę!

Z drugiej strony organizacja FEN i jej prezes Paweł Jóźwiak także przygotowuje wydarzenie w systemie pay-per-view. W ostatnim czasie do składu Fight Exclusive Night dołączył brat Mariusza Pudzianowskiego – Krystian Pudzianowski (1-0), który swoją popularnością może znacznie przyczynić się do sprzedaży subskrypcji. W dodatku na FEN 28 zobaczymy mistrza wagi lekkiej Mateusza Rębeckiego (11-1), który marzy o dostaniu się do UFC i niebawem te marzenia mogą stać się rzeczywistością. Za najbliższą kartę Pawła Jóźwiaka także zapłacimy 29 złotych.

 

47 KOMENTARZE

 1. Niestety z zakupów ppv u włodarzy wyrosłem i nawet ten zacny gest może mnie nie zachęcić do powrotu.

  Natomiast jeśli prezes wprowadził ppv żeby zatrudniać gwiazdy pokroju brata:whodefuk: Pudziana to życzę mu powodzenia:DC:

 2. Krystian Pudzianowski (1-0), który swoją popularnością może znacznie przyczynić się do sprzedaży subskrypcji

  Kurwa, czym? Kto go w ogóle zna? Gość ma 30 tys folołersów na Insta :waldeklaugh:

 3. Kurwa, czym? Kto go w ogóle zna? Gość ma 30 tys folołersów na Insta :waldeklaugh:

  Znaja go fani Mariusza Pudzianowskiego i lubiacy muzyke disco polo :suchykarol:

 4. trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV

  Chcieli obniżyć zarobki zawodników bo ich nie stać, a teraz stać ich na obniżkę ppv?

  Tarcza anty kryzysowa 3.0?

   :zakręcony:

 5. Dla KSW najbliżsi są fani

  Gdyby tak było, to do kurwy nędzy mielibyśmy jakieś sensowne drabinki, no chyba że chodzi o takich fanow…

 6. Jóźwiakowi kibicowałem z tym FENem ale za to co odjebał z lilpudzinem nie kupie PPV. Nie po to sie wspiera organizacje żeby z czysto sportowego kierunku zaczynali robić cyrk 2.0 W Polsce nigdy nie będzie dobrej sportowej ligi, jak "prezesi" i "włodarze" dojdą do jakiegoś poziomu to zaczyna się zatrudnianie ludzi związanych ze wszystkim tylko nie z MMA. Pierdolić to wszystko…

 7. Będzie kurewsko niebezpieczny rekord.

  Zapewne nikt się do tego wyniku nie zbliży, a podrzędna organizacja z USA znowu jest w dupie.

 8. Jóźwiakowi kibicowałem z tym FENem ale za to co odjebał z lilpudzinem nie kupie PPV. Nie po to sie wspiera organizacje żeby z czysto sportowego kierunku zaczynali robić cyrk 2.0 W Polsce nigdy nie będzie dobrej sportowej ligi, jak "prezesi" i "włodarze" dojdą do jakiegoś poziomu to zaczyna się zatrudnianie ludzi związanych ze wszystkim tylko nie z MMA. Pierdolić to wszystko…

  No taki mniej więcej komentarz chciałem napisać.

 9. Jesli przeleja na moje konto po 29 zl to oczywiscie kupie te PPV. W innym przypadku:kis: ostatnie kilka gal cyrku to nadrabialem chyba dopiero po 2 miechach i dobrze mi z tym bylo:fjedzia: a Jozwiakowi za tego Krystka:chuck:

 10. Tym sposobem krs1 wyje*bało mnie na 11 zeta, bo zamiast oszczędzić 40 oszczędzam zaledwie 29 zł. Kawul oddawaj moje pieniądze :latajacaslomkaptysiowa:

  #fucklogic :eddieconspiracy::razz:ociesznymirek:

 11. za darmo nikt tego nie chce ogladac a ci z ppv wyjechali, to o tej gali nawijal jozwiak, ze chca sprzedac 20000 ppv?:lol:

 12. Tym sposobem krs1 wyje*bało mnie na 11 zeta, bo zamiast oszczędzić 40 oszczędzam zaledwie 29 zł. Kawul oddawaj moje pieniądze :latajacaslomkaptysiowa:

  #fucklogic :eddieconspiracy::razz:ociesznymirek:

  :juanlaugh:

 13. łaskawcy. już myślę co zrobię z zaoszczędzoną forsą.

  Szczęściarz. Mi cały czas brakuje 13 złotych. :childcry:

 14. Tak jak pisałem z rok temu.

  Za dwa  lata w ogóle nie będzie ppv.

  Janusze i Grażyny już mają w chuju cyrkowisko, bo się przejadło, a i Mamed z Mariuszem obskakują wpierdole (a nie to scą Janusze i Grażyny oglądać).

  Narkun nie zainteresuje nawet grupy Down The Road.

  Ni ma komu kobicować.

  A normalni kibice za te lata bezczelności i pierdolenia głupot mają wywaloną grubą faję na ten namiot i nawet do gorzały już tego nie oglądają.

 15. Powiem prowokacyjnie: ile ostatnio było takich słabych zestawień z dupy na FEN jak np.:

  walka Janikowskiego z jakimś leszczem,

  Narkun vs Mysiała

  Mańkowski vs szalony Vasco, którego wątroba do dzisiaj boli, bo karierze w Bellatorze

  Juras w lidze +40 lat zamiast walk stary wilk vs młode wilki

  walki Pudziana, te zestawienia to jest dno totalne przypominające gale Wasilewskiego,

  i jeszcze wiele bym wymienił pewnie…

  FEN jest w stanie dawać lepsze zestawienia, albo KSW pogodziło się z tym, że zatrzymają gwiazdy i nie będzie wywrotki finansowej jeśli będą z dupy zestawienia walk

 16. najbliższa gala KSW w systemie PPV będzie tańsza o 11 złotych, zatem za widowisko zapłacimy 29 złotych.

  Ku*wa, nie wierzę, Kawul się nawrócił :wow:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.