Jak oficjalnie poinformowała organizacja FAME MMA, to Damian „Stifler” Zduńczyk będzie przeciwnikiem w debiucie byłego zawodnika KSW, „Popka” na wrześniowej gali FAME MMA 7.

Raper „Popek” po nieudanej przygodzie z KSW podpisał w tym roku kontrakt z organizacją FAME MMA która specjalizuje się w organizowaniu tzw. freak fightów pomiędzy popularnymi internetowymi gwiazdami. Jego debiut w klatce FAME MMA zobaczymy już 5 września podczas FAME MMA 7 na której zmierzy się ze „Stiflerem”, bohaterem kontrowersyjnego programu telewizyjnego Warsaw Shore.

Pełna karta walk gali zaplanowanej na 5 września zostanie zaprezentowana podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się już w niedzielę, 2 sierpnia.

Dla „Stiflera” będzie to debiut w formule MMA. Zduńczyk do swojej walki przygotowywać się będzie w poznańskim klubie Ankos MMA.

„Stifler” w rozmowie z Super Expressem przyznał, że miał walczyć już na gali FAME MMA 6, ale wolał poczekać na popularniejszego przeciwnika

Ta pierwsza walka jest najważniejsza. Jak już tyle czekam, to musiał być to ktoś z mega dużym fejmem. Popek jest idealny. Wiadomo, że się boję. Popek to Popek-Monster. Raz mi się śnił i był to przyjemny sen. Pogadaliśmy, naprawdę fajny gościu.

Karta walk FAME MMA 7 aktualnie prezentuje się następująco:

Walka wieczoru

Paweł „Popek” Mikołajuw vs vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Główna karta

Marcin „El Testosteron” Najman vs  Dariusz „Lew” Kaźmierczuk
Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Łukasz Lupa (pojedynek K-1)
Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Krystian „Krycha” Wilczak vs Maciej „Szewczu” Szewczyk
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Piotr „Tybori” Tyburski

https://www.instagram.com/p/CDTkWcZjEGp/

46 KOMENTARZE

 1. O ja pierdolę, na to właśnie czekałem! Będzie OGIEŃ!

  Żartuję. Nie mam pojęcia, co to za pajac ten drugi. Ten pierwszy to wiem.

  Czy dobrze czytam, że Mistrz El Najmano ma "walczyć" z Daro Kaźmierczukiem, gościem z kategorii 77 kg, który znany jest z tego, że jest dyżurnym ogórem do nabijania rekordów w PLMMA i przewraca się po jednym ciosie? Ależ Mistrzu, co Mistrz…

  No z drugiej strony Kaźmierczuk ma już na koncie jedną wygraną (z Harasiem). Więc może być nie do przejścia.

 2. Jestem fanem fame mma ale dziwne to zestawienie. Gola nie ma serca dając koledze takiego rywala na start

  :razz:ociesznymirek:

  Kurs na Popka będzie pewnie w granicach 1.03

 3. Gola nie ma serca dając koledze takiego rywala na start

  Przecież Stifler mówił, że dawali mu jakiegoś placka, to nie chciał, wziął Popka, bo to mu da najwięcej fejmu. Jego sama walka i jej rezultat obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg. Jak efektownie przegra, to nawet lepiej, bo więcej będzie śmiechu i większe zainteresowanie.

 4. No no, Marcin Najman ma "mocnego" rywala, jak za czasów w boksie…

  A co do Popek vs Stifler, to przypominam że na FAME MMA 6, były już dwie walki amatora przeciwko "zawodowcu" i obie walki "zawodowcy" przegrali. :razz:utinlaugh:

 5. Nigdy nie oglądam ani ksw ani fame, niemniej jednak wstyd mi za nasz naród z tego względu, że ta smażalnia placków ma prawie 4x więcej followersów niż federacja duetu K&L. Patrząc na to z poziomu sportowego okazuje się, że Polacy wolą bójki ćwierćinteligentów od jako takiego MMA 🙁

 6. Nigdy nie oglądam ani ksw ani fame, niemniej jednak wstyd mi za nasz naród z tego względu, że ta smażalnia placków ma prawie 4x więcej followersów niż federacja duetu K&L. Patrząc na to z poziomu sportowego okazuje się, że Polacy wolą bójki ćwierćinteligentów od jako takiego MMA 🙁

  A jaki poziom sportowy niby ma być we freak-fightowej federacji?

 7. A jaki poziom sportowy niby ma być we freak-fightowej federacji?

  Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Właśnie to jest przykre, że Polacy wolą bójki idiotów od jako takiego MMA.

 8. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Właśnie to jest przykre, że Polacy wolą bójki idiotów od jako takiego MMA.

  Ile freaków było przed FMMA? Pride, CM Punk w UFC, a o inteligencji większości zawodowców to nawet się nie wypowiem, naturalnie każdy ma prawo wyboru co ogląda, ale tutaj to często robienie z igły widły. 🙂

 9. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Właśnie to jest przykre, że Polacy wolą bójki idiotów od jako takiego MMA.

  A dlaczego niby tylko Polacy?  Na gali KSI vs. Logan II walkę B J Saundersa z Coceresem o pas WBO podpięli pod to, żeby jakaś oglądalność była 😆

 10. 😎

  Ile freaków było przed FMMA? Pride, CM Punk w UFC, a o inteligencji większości zawodowców to nawet się nie wypowiem, naturalnie każdy ma prawo wyboru co ogląda, ale tutaj to często robienie z igły widły. 🙂

  A dlaczego niby tylko Polacy?  Na gali KSI vs. Logan II walkę B J Saundersa z Coceresem o pas WBO podpięli pod to, żeby jakaś oglądalność była 😆

  Czepiacie się 😛 mocno uogólniłem 😆

 11. Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Właśnie to jest przykre, że Polacy wolą bójki idiotów od jako takiego MMA.

  A "prawdziwi" zawodnicy to niby nie idioci ?

 12. Zawsze sie zastanawiam czemu przeciwnicy freaków tak gleboko wchodzą w sferę prywatna tych ludzi i pisza , ze sa patusami. Ja szczerze ,,znam'' prywatnie tylko Najmana , ze ma zone i corke. O reszcie , serio kompletnie  nic nie wiem, no chyba ze ci przeciwnicy Fame'u sa przeciwnikami na niby , a tak naprawde ogladaja Warsaw Shore i o wszystkim wszystko wiedza, albo sledza ich konta na yt, a potem pisza w postach ,,nikogo tu nie znam , nie obchodzi mnie ta gala'' Hehe. Tylko czemu zaraz zwiastun fame 7 zrobi 1 mln odsłon na yt, watek Famemma userów ma prawie pół miliona wejść , a strona rocksów potrafi sie zawiesić przy galach Fame. Dziwne…:razz:utinlaugh:

 13. Zawsze sie zastanawiam czemu przeciwnicy freaków tak gleboko wchodzą w sferę prywatna tych ludzi i pisza , ze sa patusami. Ja szczerze ,,znam'' prywatnie tylko Najmana , ze ma zone i corke. O reszcie , serio kompletnie  nic nie wiem, no chyba ze ci przeciwnicy Fame'u sa przeciwnikami na niby , a tak naprawde ogladaja Warsaw Shore i o wszystkim wszystko wiedza, albo sledza ich konta na yt, a potem pisza w postach ,,nikogo tu nie znam , nie obchodzi mnie ta gala'' Hehe. Tylko czemu zaraz zwiastun fame 7 zrobi 1 mln odsłon na yt, watek Famemma userów ma prawie pół miliona wejść , a strona rocksów potrafi sie zawiesić przy galach Fame. Dziwne…:razz:utinlaugh:

  Zdaje się, że już to pisałeś kilka razy w tym tygodniu. Proszki przestały działać Ali?

 14. A "prawdziwi" zawodnicy to niby nie idioci ?

  Np. Pewien zawodnik mieniący się ksywą która rymuje się ze słowem Siuras oraz inny zawodnik (tym razem bokser) mający nazwisko odnoszące się do krawiectwa, brzmiące jak pewne ostre narzędzie. To jest elita intelektualna.

 15. Nigdy nie oglądam ani ksw ani fame, niemniej jednak wstyd mi za nasz naród z tego względu, że ta smażalnia placków ma prawie 4x więcej followersów niż federacja duetu K&L. Patrząc na to z poziomu sportowego okazuje się, że Polacy wolą bójki ćwierćinteligentów od jako takiego MMA 🙁

  Strzelam, ze taniec z gwiazdami też ma większą oglądalność niż Mistrzostwa Świata w tańcach 😉

 16. Strzelam, ze taniec z gwiazdami też ma większą oglądalność niż Mistrzostwa Świata w tańcach 😉

  Śpiewać i tańczyć każdy może, bić się już niekoniecznie

 17. Rysiek z Klanu kładzie każdego z rospiski na strzała, no może z wyjątkiem Najmana :beczka:

  Bo Najman sam się kładzie.

 18. Zawsze sie zastanawiam czemu przeciwnicy freaków tak gleboko wchodzą w sferę prywatna tych ludzi i pisza , ze sa patusami. Ja szczerze ,,znam'' prywatnie tylko Najmana , ze ma zone i corke. O reszcie , serio kompletnie  nic nie wiem, no chyba ze ci przeciwnicy Fame'u sa przeciwnikami na niby , a tak naprawde ogladaja Warsaw Shore i o wszystkim wszystko wiedza, albo sledza ich konta na yt, a potem pisza w postach ,,nikogo tu nie znam , nie obchodzi mnie ta gala'' Hehe. Tylko czemu zaraz zwiastun fame 7 zrobi 1 mln odsłon na yt, watek Famemma userów ma prawie pół miliona wejść , a strona rocksów potrafi sie zawiesić przy galach Fame. Dziwne…:razz:utinlaugh:

  Z zawieszaniem się forum jest jak piciem. Każda okazja jest dobra.

 19. Śpiewać i tańczyć każdy może, bić się już niekoniecznie

  No do tego trzeba przejść 8 lat studiów wyzszych plus ukończyć język chiński w zakonie Shaolin:razz:utinlaugh:

 20. Śpiewać i tańczyć każdy może, bić się już niekoniecznie

  E tam pierdolisz Pan. Bić się każdy może, tylko że jednemu wyjdzie to lepiej innemu gorzej, tak jak ze wszystkim jeśli będziesz trenował dużo przez wiele lat to nawet z bezrękiego zrobią firtuoza fortepianu.

 21. No do tego trzeba przejść 8 lat studiów wyzszych plus ukończyć język chiński w zakonie Shaolin:razz:utinlaugh:

  E tam pierdolisz Pan. Bić się każdy może, tylko że jednemu wyjdzie to lepiej innemu gorzej, tak jak ze wszystkim jeśli będziesz trenował dużo przez wiele lat to nawet z bezrękiego zrobią firtuoza fortepianu.

  Ten od nogi … Magical lubi to 🙂

  Na śpiewaniu by se kulasa nie połamał, nie każdy może si bić 😉

 22. Ten od nogi … Magical lubi to 🙂

  Na śpiewaniu by se kulasa nie połamał, nie każdy może si bić 😉

  Z dupy porównanie, gdyby kazali mu tańczyć to też pewnie mógłby się wypierdolić i gire złamać. Skoro jest rynek to niech się biją, jak ktoś chce to ogląda jak nie chce nie ogląda.

 23. Na śpiewaniu by se kulasa nie połamał, nie każdy może si bić 😉

  Nie chcę się wtrącać, ale Anderson Silva miał taką samą kontuzję :crazy:

 24. jeden woli prawdziwa czekolade a drugi stolec:roberteyeblinking:

  Yonniga po co wbijasz w tematy o fame skoro to g i ciebie kompletnie nie interesuje hmmmm:razz:utinlaugh::korwinlaugh::watchingyou::waldeklaugh: czyzby jednak?

 25. Yonniga po co wbijasz w tematy o fame skoro to g i ciebie kompletnie nie interesuje hmmmm:razz:utinlaugh::korwinlaugh::watchingyou::waldeklaugh: czyzby jednak?

  jak po co? zeby krecic beke

 26. Mnie jak cos nie interesuje i jest g  to nawet beki nie chce mi sie krecic :neildegrassewhoa::DC:

  chuj mnie interesuje twoje zdanie lol

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.