Według informacji, jaką podał dziennikarz portalu MMA DNA, niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek w czołówce kategorii muszej został dodany do karty walk gali z numerem 262, która odbędzie się 15 maja.

Alex Perez (MMA 24-6) to niedawny pretendent do tytułu mistrzowskiego, który ostatni raz w oktagonie był widziany w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to właśnie przegrał przez poddanie z Deivesonem Figueiredo. Amerykanin przystępował do tego starcia po trzech wygranych z rzędu. Aktualnie plasuje się na czwartym miejscu w rankingu.

Zaś Matt Schnell (MMA 15-5) to uczestnik dwudziestego czwartego sezonu programu The Ultimate Fighter, który z amerykańską organizacją jest związany od 2017 roku. Dotychczas pod jej szyldem zaliczył siedem występów. Ostatnie starcie stoczył w styczniu, pokonując wówczas Tysona Nama przez niejednogłośną decyzję sędziów. „Danger” jest sklasyfikowany na siódmej pozycji we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Póki co oficjalnie nie wiadomo, gdzie odbędzie się to wydarzenie. Nieznana jest również walka wieczoru. W niedalekiej przyszłości zapewne poznamy więcej szczegółów.

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.