Paige VanZant powrót do UFC

Popularna zawodniczka MMA, Paige VanZant zapowiedziała powrót do oktagonu UFC po zabiegu zdjęcia opatrunku syntetycznego z kontuzjowanej ręki.

VanZant (8-4 MMA) nie walczyła od stycznia zeszłego roku, kiedy to poddała na gali UFC on ESPN+ 1, Rachael Ostovich. PVZ do klatki weszła z wcześniej nabytą kontuzją która w trakcie starcia z Ostrovich pogorszyła się i wyłączyła ją na dłuższy czas z MMA.

Zobacz również:

 

 

Amerykanka miała powrócić do UFC w marcu tego roku na gali UFC on ESPN+ 28 w Brasilii ale z powodu odnowienia się starej kontuzji odwołała walkę z Amandą Ribas.

VanZant zamieściła na swoim Instagramie wideo z zabiegu zdjęcia opatrunku:

https://www.instagram.com/p/B-GBaQFnuPn/

VanZant ma na koncie 8 walk w UFC, a jej bilans w oktagonie wynosi 5-3. W ostatnich wywiadach Amerykanka otwarcie wypowiadała się na temat opłacalności walk w UFC – według niej, więcej zarabia w mediach społecznościowych niż z występów w klatce MMA.

Niedawno razem ze swoim mężem, Austinem Vanderfordem przeszła do grupy menadżerskiej First Round Management zarządzanej przez braci Kawa. Amerykanka w swoim obecnym kontrakcie z organizacją UFC ma tylko jedną walkę i po jej stoczeniu będzie chciała sprawdzić swoją wartość rynkową.

Niestety z powodu światowego kryzysu związanego z pandemią koronawirusa, organizacja UFC zawiesiła większość swoich wydarzeń i nie wiadomo kiedy będzie mogła wrócić do oktagonu. Chętna do walki z nią jest Amanda Ribas która po wygranej na marcowej gali UFC on ESPN+ 28 oświadczyła, że dalej jest chętna na stoczenie zaległego pojedynku, w obojętnie jakiej kategorii wagowej.

Zobacz również:

Poniżej kilka ostatnich zdjęć Paige VanZant oraz wspólnych treningów z mężem w domu:

https://www.instagram.com/p/B99uebpHGPl/

https://www.instagram.com/p/B95KOtpHAj-/

https://www.instagram.com/p/B92WqI6n3CP/

https://www.instagram.com/p/B-AuFYan7I7/

18 KOMENTARZE

  1. Dzień dobry.

    A po co jest gotowa? Przecież tak mocno jej nie doceniają. Jest warta dużo dużo więcej niż jej płacą. Więcej zarabia handlując swoimi zdjęciami w internecie niż na walkach. UFC to tylko wykorzystuje, a ona nie musi narażać swojego życia dla drobnych.

    Pozdrawiam.

  2. Nie wiem po co ma wracać, kolejny balonik z ładną twarzą jak Sage który został zweryfikowany w krótkim czasie.

  3. Kryzys idzie, to trzeba się wziąć za prawdziwą robotę. Jedynym plusem tej parszywej sytuacji może być to, że influencerzy z Instagrama stracą reklamodawców pierwsi i może wezmą się do normalnego życia.

  4. Niech wycieknie seks taśmę i się nie wygłupia już.

    Tasmy juz dawno nagrane tylko czekaja na odpowiedni moment:beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.