Martyn Ford

Mierzący 203 cm wzrostu i ważący 150 kilogramów kulturysta Martyn Ford zapowiedział przełożenie debiutu w organizacji KSW do czasu kiedy miną ograniczenia dotyczące udziału publiczności w wydarzeniach sportowych.

Ford który podpisał kontrakt z KSW w październiku 2018 roku, cały czas czeka na swój debiut w formule MMA. W jednym z ostatnich wpisów na mediach społecznościowych, popularny kulturysta zapowiedział, że zadebiutuje w organizacji KSW w momencie kiedy zostaną zniesione restrykcje dotyczące udziału kibiców w wydarzeniach sportowych:

Kto jest podekscytowany pierwszym w historii wydarzeniem studyjnym organizacji KSW? Ja już nie mogę się doczekać !! Mój debiut w KSW nastąpi po zniesieniu ograniczeń związanych z COVID, ponieważ chcę poczuć całość doznań związanych z galą. Możecie być jednak pewni, że każdego dnia ciężko pracuje na to aby pokazać wam swoją najlepszą wersję kiedy to nastąpi.

Ford urodził się w 1982 roku w Wielkiej Brytanii i jest popularnym trenerem, kulturystą oraz właścicielem sieci siłowni. Poza sportem i karierą w mediach społecznościowych, Ford skupia się na aktorstwie. Zagrał m.in. w filmie Undisputed IV (Champion 4: Walka o honor), Final Score, „Pan Wypadek” czy Kingsman: Złoty krąg. W przyszłym roku do kin trafi również kolejna część popularnej serii Szybcy i Wściekli z jego udziałem.

Tak o swoim debiucie w MMA mówił tuż po podpisaniu kontraktu z KSW

Zobacz również:

24 KOMENTARZE

 1. Ten gość akurat jest dość dobrze znany w "swoich kręgach", przyjaźnił sie z Naturalem Richem Pianą i jest kumplem z Eddiem Hallem.

  No i chyba rekordowy wzrost jeśli chodzi o KFC, a więc kolejne historyczne wydarzenie…

 2. Ten Martyn to będzie najbardziej przepłacony zawodnik w KSW. Nie zwróci się, będzie klapą .

  Jak woju już wyleci to ja mogę herbatę parzyć, bo kawy nie pije.

  Czekam na telefon

 3. Już lubię typa. Wojsław kawę proszę.

  Majk

  :deniroclap:

  Kurwa juz nawet karly cisna beke z baristy:lol:

  To tweet z generatora.

 4. To tweet z generatora.

  To nie prawda, sam pożyczałem karłowi swoją nokie 3310 żeby mógł zatłitować :roberteyeblinking:

 5. Jak woju już wyleci to ja mogę herbatę parzyć, bo kawy nie pije.

  Sorry Gregory, stanowisko herbaciarza w polskim MMA juz dawno obsadzone

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.