Pięściarz pochodzący z Australii — Benjamin Hussain wczoraj po raz pierwszy przegrał w swojej karierze z Benem Mahoneyem. Zawodnik został poddany w 6 rundzie pojedynku, ponieważ doznał kontuzji szczęki. Benjamin tak naprawdę już od pierwszych minut zmagał się z bólem, ponieważ nastąpiło złamanie z zapadnięciem.

Nie możesz walczyć, to nierealne — powiedział doktor do Hussaina w przerwie — twoja szczęka jest w kompletnej rozsypce. Muszę przerwać tę walkę.

Nie mam pojęcia, jak przewalczył on z takim bólem od drugiej rundy. Początkowo myśleliśmy, że przygryzł sobie język, ale to, co zobaczyliśmy, to jedna z najgorszych kontuzji.

https://www.instagram.com/p/CGqo2bgl6LE/

Cios, po którym widać było, że Australijczyk zaczyna się cofać, pojawił się w drugiej rundzie. Rywal Hussaina trafił kapitalnym lewym sierpowym, aż wypadła szczęka. Mimo to kość nie była zapadnięta w dół i wydawało się, że bokser rozciął wargę.

Nagranie z przerwania możemy zobaczyć tutaj. 

 

 

12 KOMENTARZE

 1. Łeeee, co to takiego.

  Jest inny zawodnik, który kilka lat już żyje i walczy, pomimo tego iż ma połamany w kilku miejscach swój totalnie sztywniutki kręgpsup moralny. To jest dopiero bohater!

  Dopiero kolejne złamanie, tym razem mostka, mogło go powstrzymać przed rywalizacją – a i to jedynie na chwilę! Żaden inny człowiek by tego nawet nie przeżył.

  Czapki z głów panie Juras, albo GRUBO albo wcale! A widzimy wszyscy, że wybrał GRUBO – i to bardzo.

  Benjamin Hussain wczoraj po raz pierwszy przegrał w swojej karierze z Benem Mahoneyem

  To ile razy już razem walczyli? Bo pierwszy raz przegrał, to sugeruje, że wcześniej już kilka razy musiał być inny wynik, tj wygrana lub remis.

  Pięściarz pochodzący z Australii — Benjamin Hussain

  no tak, typowe nazwisko dla Australijczyka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.