Kelvin Gastelum ważenie

Stanowa Komisja Sportowa w Nowym Jorku podejmie działania względem kontrowersyjnego ważenia Kelvina Gasteluma (16-4), na którym zawodnik oparł się łokciem o swojego trenera, aby pomyślnie osiągnąć limit 185 funtów. Poniżej znajduje się oficjalne stanowisko NYSAC w tej sprawie.

Komisja przejrzała materiał z ceremonii ważenia pana Gasteluma. Osiągnięty wyniki nie zostanie zniesiony, a także Kelvin nie zostanie zdyskwalifikowany z udziału na UFC 244. Nie da się określić czy ewentualny kontakt miał wpływ na wagę w celu wypełnienia dopuszczalnego limitu.

Na tym jednak nie koniec, bo ludzie odpowiedzialni za porządek podczas takiego wydarzenia nadal będą rozpatrywać sprawę.

Komisja nadal będzie rozpatrywać sprawę i podejmie działania dyscyplinarne, jeżeli zostanie dostrzeżony ewidentny kontakt z inną osobą podczas ważenia. Zasady komisji mówią wyraźnie, że zawodnik nie może mieć kontaktu z inną osobą na wadze.

Na oficjalną decyzję ze strony komisji trzeba jeszcze poczekać, jednak sam rywal – Darren Till (17-2-1) już zabrał głos odnośnie incydentu.

Wszyscy wysyłają mi zdjęcia z tego zajścia. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. To jest walka. Nie ma żadnych wymówek, przyjeżdżam się bić i dać z siebie wszystko.

7 KOMENTARZE

  1. Brak trzymania michy i podejście do sportu typu "a nawpierdalam się kurczaków i taco, potem się będę martwił". To potem trzeba kombinować, opierał się łokciem ale czy mu to coś dało, ciężko stwierdzić.

  2. Bardzo utalentowany, a skończy przez to obżarstwo prędzej czy później tak samo jak Hendricks

    Widziałeś jego ulane siostrunie? To jest silniejsze od niego. Mama za dobrze gotuje po prostu.

  3. Widziałeś jego ulane siostrunie? To jest silniejsze od niego. Mama za dobrze gotuje po prostu.

    Nie widziałem i chyba nie chcę widzieć :beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.