Tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Norman Parke (MMA 28-6-1, 1NC), który pas zdobył na KSW 50 w Londynie jest zawodnikiem, który lubi udzielać się w mediach społecznościowych. Wiele postów Stormina ma wywołać u obserwujących go fanów zastanowienie na temat powodu i genezy powstania takiego, a nie innego wpisu.

Nie inaczej jest tym razem. Parke na swoim instagramie opublikował stare zdjęcie z Mateuszem Gamrotem (MMA 15-0, 1NC), które zawodnicy zrobili sobie po walce na KSW 39. Od tamtego czasu wiele w ich relacjach się zmieniło, ale jak widać, Irlandczyk nie zamierza nie brać udziału w medialnych spekulacjach, nawiązujących do powrotu Gamera do klatki KSW. Zdjęcie podpisał słowami: Wracaj mistrzu, mistrzowie czekają.

Czy Parke jest zainteresowany trylogią z Gamrotem, jeśli nie doszłoby do walki Gamera z Salahdinem Parnasse? Być może jest to jedna z opcji branych pod uwagę przez samą federację KSW. Jeśli Mateusz Gamrot faktycznie nie będzie chciał schodzić do limitu kategorii piórkowej, to być może trzecia walka z Normanem jest jakimś rozwiązaniem? Oczywiście nikt do końca nie ma pewności o co chodziło tymczasowemu mistrzowi kategorii lekkiej, ale jedno jest pewne – ewentualne starcie z Gamrotem byłoby na pewno interesującym rozwiązaniem.

 

12 KOMENTARZE

 1. Może Norman też się roztył i da się zrobić: Gamrot vs Parke w catchweight 93 kg :muttley:

 2. Może Norman też się roztył i da się zrobić: Gamrot vs Parke w catchweight 93 kg :muttley:

  A wygrany z Narkunem w 92 :razz:utinlaugh:

 3. Norman na schizofrenie :tellmemore:

  Ja bym obstawiał raczej zaburzenia afektywne dwubiegunowe. :goldi:

 4. Norman na schizofrenie :tellmemore:

  Ja bym obstawiał raczej zaburzenia afektywne dwubiegunowe. :goldi:

  Wygląda na to, że w UFC wiedzieli coś więcej i coś wcześniej i wiedzieli co robią zwalniając go :korwinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.