Mimo braku oficjalnie zaplanowanego pojedynku, Tomasz Narkun (MMA 18-3) cały czas ciężko trenuje. Aktualny mistrz kategorii półciężkiej największej polskiej organizacji wydaje się być w fantastycznej dyspozycji fizycznej, co możemy zobaczyć na ostatnio udostępnionym przez niego zdjęciu.

Jestem gotowy na wojnę.

Dwukrotny pogromca Mameda Khalidova to obecnie jeden z czołowych zawodników KSW. „Żyrafa” jest teraz na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany na gali z numerem 56, gdzie pokonał Ivana Erslana przez poddanie i tym samym obronił tytuł mistrzowski.

Póki co, nie wiadomo, kiedy reprezentant Berserker’s Team stoczy następną walkę, która będzie dla niego ostatnią w obowiązującym kontrakcie.

25 KOMENTARZE

 1. Sylwetka dobra. Umiejętności rokujące. Niestety brak rywalizacji na najwyższym poziomie przekreśla szansę na zrobienie kariery w UFC. To będzie zbyt duży szok. Natomiast jeśli planuje zostać ksw to gowno mnie interesuje dalsza „kariera sportowa” Tomka.

 2. Jestem gotowy na wojnę.

  Czyli co? Walczy w sądzie z duetem K&L?

  No bo chyba nie myślał o rywalizacji w klatce KRS1

 3. Niestety marketingowo Narkun leży i kwiczy. Gdyby choć jakiś 5-sekundowy taniec na tiktoku zrobił to byłaby prawilna beka, a tak nuuuuudy panie!

 4. Na wojnę z kim?  Erslan poraz drugi czy z kalidovem po raz trzeci  jak by to powiedział najlepszy polski bokser/mma Marcin najman

  Ludzie, przecież tu nikogo nie ma

 5. Nie mogą wszyscy rokujący zawodnicy iść do UFC. Co w tedy się stanie z ksw i co będziecie oglądać ?

 6. Ziutek, nikogo nie obchodzi, że znów sklepiesz jakiegoś chujozaura z drugiej setki światowego rankingu.

 7. Narkun z tą miną i pozą wygląda na tej focie jak kolo zamierzający zamieścić zdjęcie fiuta w Seks Kontakt Magazynie.

  Jak na fedkę, która brzydzi się kontrolami anty-dopingowymi, to fizyczna forma naszego inteligenta, którą bym się na fotach raczej nie obnosił, bo wrażenia nie robi.

 8. Nie wiem. Chyba zostaje jakiś Freak Fight z Ugonohem w ciężkiej, bo nie ma z kim bronić pasa. Potrzebują zatrudnić przynajmniej 2 solidnych zawodników. Jednego od razu do walki o pas i drugiego żeby kogoś obił i mógł zawalczyć jak Tomek wygra z tym pierwszym.

  Może Tomek sam powinien poszukać rywala, który byłyby skory przyjechać na KSW i go wyzwać w social mediach jak mu nic nie oferują? :DC:

 9. A ja tam go lubię, dobry bijok. Co kibicowałem jego przeciwnikowi to udowadniał mi, że nie ma wuja na Narkuna.

  Tylko, że kogo on w Polsce w 93 nie zbił jeszcze? Pasternaka? Już naprawdę trzeba uciekać do UFC (Albo i Bellatora), bo został tutaj tylko superfight z Askhamem. Nikt inny nie zmusi Tomka do wysiłku, a warunki naprawdę są do bitki na światowym poziomie.

 10. Sylwetka dobra. Umiejętności rokujące. Niestety brak rywalizacji na najwyższym poziomie przekreśla szansę na zrobienie kariery w UFC. To będzie zbyt duży szok. Natomiast jeśli planuje zostać ksw to gowno mnie interesuje dalsza „kariera sportowa” Tomka.

  A Błachowicz jaką miał niby rywalizacje w KSW.

 11. A Błachowicz jaką miał niby rywalizacje w KSW.

  Tez średnia, choć mimo wszystko lepsza. Natomiast w wieku w którym jest teraz Tomek, debiutował w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.