Armia Fight Night 8

To już druga walka o tytuł, która odbędzie się podczas nadchodzącej gali AFN.

MINUTOR Energia Armia Fight Night 8 odbędzie się już 13 marca w Mysłowicach!

Tomasz Jakubiec (10-2-0) po raz pierwszy do walki o Mistrzowską Szablę stanął podczas Armia Fight Night 7 w Radomiu. W znakomitym stylu pokonał przed czasem amerykańskiego żołnierza – Roberta Turnquesta i został mistrzem kategorii półśredniej.

Reprezentant klubów Bastion Tychy i Paco Team zdążył przyzwyczaić swoich fanów do emocjonujących pojedynków i zapowiada, że występ przed własną publicznością motywuje go do cięższej pracy i będzie jeszcze bardziej spektakularny. Tomasz posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu, obecnie może pochwalić się 5-cioma zwycięstwami z rzędu i zostaje niepokonany od 2016 roku.

W pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego, Tomasz ma podjąć najtrudniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze… rywal zostanie ogłoszony już wkrótce!

O gali MINUTOR Energia Armia Fight Night 8

Kolejna – ósma edycja gali Armia Fight Night odbędzie się już 13 marca na Górnym Śląsku w Mysłowicach!

W 2017 roku na polskiej scenie MMA pojawił się zupełnie nowy projekt – gala sportów walki z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego. Wydarzenie od samego początku zwróciło uwagę całej, sportowej Polski. Siedem poprzednich edycji nie zawiodło oczekiwań wymagających kibiców na naszym krajowym podwórku.

Tym razem kibice również mogą liczyć na wielkie emocje i zestawienia! W klatce MMA zmierzą się reprezentanci wszystkich rodzajów sił zbrojnych Wojska Polskiego.

13marcaw hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z czekają nas prawdziwe sportowe wojny! Sponsorem tytularnym gali została firma MINUTOR Energia z Mysłowic!

Bilety już trafiły do sprzedaży na portalu Eventim.pl

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia Fight Night z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

2 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.