Michael Bisping za pomocą Instagrama opublikował zdjęcie po wczorajszej operacji stawu kolanowego. Zawodnik nazwał się ”Robocopem” i ciężko się z tym nie zgodzić, bo oprócz nakładki na oko, od teraz ma nowe kolano.

Moje stare kolano u góry, w kółku zaznaczona jest część, której praktycznie nie było. Cała kość starta. Poniżej moje nowe kolano ”Robocopa”. Dziękuje za przeprowadzenie operacji. Nie nazywajmy tego powrotem, ale wróciłem!

Brytyjczyk miał problem ze swoim kolanem już w 2017 roku, kiedy to przechodził operację. Oczywiście naprawienie stawu nie oznacza powrotu do rywalizacji, ale z pewnością ”Hrabia” będzie mógł trenować ze spokojną głową.

Przypomnijmy także, że Michael od tego roku pracuje w UFC jako komentator gal, często też widzimy go w oktagonie, kiedy to rozmawia bezpośrednio z zawodnikami po walce. Poza tą posadą prowadzi także swój program ”Believe You Me”.

24 KOMENTARZE

 1. Strasznie wysokie są koszty takiej kariery, Michael jest chociaż zorobiony, ma teraz fajną robotę i pewnie nie narzeka. Ale ilu chłopaków po trzydziestce zostaje z niczym, medale i puchary w szafie, a trzeba iść do jakiejś podrzędnej roboty.

 2. Strasznie wysokie są koszty takiej kariery, Michael jest chociaż zorobiony, ma teraz fajną robotę i pewnie nie narzeka. Ale ilu chłopaków po trzydziestce zostaje z niczym, medale i puchary w szafie, a trzeba iść do jakiejś podrzędnej roboty.

  i nie daj Boże w głowie burdel od ciosów :/

 3. Tu nie ma oka, tu nie ma kolana.

  Jak coś czuję że Michael nam powolutku gdzieś spierdala.

  Nieślubne dziecko Thanosa, jak Nebula. Z każdą porażką nowa część mechaniczna zamiast ciała 😉

 4. Taka zagwozdka natury filozoficznej – czy jak powymieniają mu już wszystkie organy na nowe sztuczne to to będzie ten sam Michael Bisping czy zupełnie nowy, inny Michael Bisping?

 5. Strasznie wysokie są koszty takiej kariery, Michael jest chociaż zorobiony, ma teraz fajną robotę i pewnie nie narzeka. Ale ilu chłopaków po trzydziestce zostaje z niczym, medale i puchary w szafie, a trzeba iść do jakiejś podrzędnej roboty.

  Można powiedzieć, że gość praktycznie nie widzi problemu.

 6. Teraz pewnie standardowo: 45 dni zawieszenia i wraca do treningów. Czuję, że jeszcze wróci z emerytury, już nie takie powroty bywały.

 7. jak się przyjmie to niema problemu . Tego życzym Bisping. Bez Polskich genów byłbyś nikim, pozdr

  Mogłeś być dumnym Polakiem, a wolałeś zostać angolem. Kij ci w drugie oko

 8. Kurwa chłop po 30 i endoproteza kolana, słabiutko, trzeba będzie ze dwa razy ją wymienić bo się zniszczy. Cóż taka cena bycia sportowcem.

 9. niby tyle ćwiczą a zdychają po 5 minutach. człowieku ja zapierdalam po 8 h codziennie od  18 roku życia a ty się sypiesz po kilku latach kariery jak stary dziadu?, gdzie te kung fu panda gdzie te prawdziwe karate, huja nic niema i ,zdychac po 5 minutach i jeszcze tzreba wam kolana wymieniać na stalowe, zaczynam wieżyc w teorie spiskową że zawodnicy MMA są najsłabszymi jednostkami  ludzkimi swego pokolenia, takimi odpadami , napierdalają sie wyrzuceni na arenę ku uciesze gawiedzi  bo nie mają wyjścia z swoim wachlarzem ujemnych zdolności

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.