media prasa rtv internet mma

Kwiecień okazał się miesiącem bez gal i czasem oczekiwania na powrót sportowej rywalizacji. O MMA pisało się zdecydowanie mniej niż w marcu, ale i tak działo się dużo, co przełożyło się na ponad 3300 publikacji.

Największe zainteresowanie mediów (blisko 1300  materiałów) wzbudziła organizacja UFC, przy której dużo mówiło się o gali UFC 249, walce organizacji o przygotowanie tego wydarzenia w czasie pandemii i ostatecznym przeniesieniu go na maj. Niemałym zainteresowaniem mediów cieszyły się także plany związane z organizacją gal na prywatnej wyspie.

KSW w tym miesiącu osiągnęło wynik prawie 800 publikacji. Uwagę mediów przyciągał program „Tylko jeden” oraz przepychanki słowne pomiędzy Borysem Mańkowskim i Marcinem Wrzoskiem. Sporo działo się też na linii trzech innych zawodników, czyli Tomasza Narkuna, Scotta Askhama i Mameda Khalidova.

O marce Fame MMA pisano nieco ponad 500 razy, co w dużej części wynikało z medialnej aktywności Marcina Najmana, który chce stoczyć swoją pożegnalną walkę właśnie pod banderą tej marki.

Organizacja FEN, która zapowiedziała na czerwiec swoją kolejną galę, przyciągnęła uwagę mediów ponad 100 razy.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.