Kolejna gala MB Promotions przed nami. Tym razem grupa Mateusza Borka zorganizuje wydarzenie 19 marca, a wkrótce poznamy także lokalizację walk, aczkolwiek zapewne będzie to studio telewizyjne. Oczywiście do organizacji gali swoje starania dokłada grupa promotorska TYMEX, która m.in wspiera projekt GROMDA. Transmisję z gali obejrzymy w TVP Sport.

Możemy zauważyć, że Mateusz Borek wraz z Mariuszem Grabowskim stawiają na młodych zawodników, których głównie pozyskują z boksu amatorskiego. Dobrym przykładem jest Oskar Gryckiewicz, który w 2017 roku sięgnął po złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koninie.

Kolejnym dobrym pięściarzem może okazać się Kacper Salabura, 22-letni bokser to mistrz Polski juniorów z 2017 roku w kategorii do 64 kilogramów. Ponadto na gali zobaczymy powrót Roberta Parzęczewskiego po przegranej przez nokaut z Szerzodem Chusanowem.

Warto przypomnieć także o rewanżu Kamila Bodziocha i Jakuba Sosińskiego. Panowie mierzyli się ze sobą podczas MB Boxing Night 8 i po 6 rundach dobrej bitki lepszy okazał się Bodzioch. Teraz czas na rewanż i ciężko stwierdzić, czy pojedynek ten potrwa pełen dystans jak ostatnio.

Obecna rozpiska

Waga półciężka, 8 rund: Sebastian Ślusarczyk vs TBA
Waga ciężka, 6 rund: Kamil Bodzioch vs Jakub Sosiński
Waga superlekka, 6 rund: Kamil Młodziński vs TBA
Waga półśrednia, 8 rund: Łukasz Wierzbicki vs Oskari Metz
Waga junior średnia, 6 rund: Kacper Salabura vs Marcin Piegoński
Waga junior ciężka, 4 rundy: Oskar Gryckiewicz vs Łukasz Bordewicz
Waga superśrednia, 8 rund: Patryk Szymański vs TBA
Waga superśrednia, 8 rund: Robert Parzęczewski vs Facundo Nicolas Galovar

 

7 KOMENTARZE

  1. Wygląda to na spęd wszystkiego, co Borek ma na liście płac. Szymański już chyba wszedł w opary masochizmu, że jeszcze chce ciągnąć swoją "karierę". Parzęczewski wyjaśniony przez podstarzałego Uzbeka teraz będzie walczył z gościem, który nie wygrał walki od 3 lat i ma bilans 0-3-1 od tego czasu. Metz wygrał z Syrowatką, czyli zasadniczo to będzie chyba Main Event?

  2. Ten TBA prze-kozak, że walczy w połowie walk. Parzęczewski widzę wraca do obijania ogórasów – szkoda myślałem, że 45-letni Khusanov ściągnięty z emerytury wybił mu boksowanie z głowy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.