Jorge Masvidal vs Colby Covington

Jorge Masvidal (34-13) oraz Colby Covington (15-1) do niedawna byli dobrymi przyjaciółmi, wszystko zmieniło się jednak po tym, kiedy ten drugi rzekomo nie zapłacił odpowiedniej kwoty wieloletniemu trenerowi od boksu w American Top Team. Ostatnio ”Chaos” pojawił się także na ustach Joanny Jędrzejczyk, która potępia jego zachowania względem własnego klubu. Jaki jest więc sposób na rozwiązanie problemów? Jak twierdzi Mike Brown trzeba doprowadzić do pojedynku na linii dwóch klubowiczów.

Cóż, możemy wpuścić tych dwóch gości do oktagonu. Co wy na to? Teoretycznie jest to możliwe. To dobry lek na chorobę w naszym klubie, mogą zawalczyć o pas.

Przypomnijmy, że Colby nie tylko skrytykował Masvidala, ale także byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej – Dustina Poiriera. Mimo to trener uważa, że główny właściciel Dan Lambert ma wszystko pod kontrolą.

Na naszej sali jest spokojnie. Dan dba o takie rzeczy i zarządza tym wszystkim.

Pojedynek pomiędzy zawodnikami ATT mógłby odbyć się w 2020 roku. Obecnie Covington przymierzany jest do tytułu mistrzowskiego na UFC 245 – 15 grudnia, zaś ”Gamebred” wystąpi na UFC 244 w walce z Natem Diazem o miano największego skur#$%^&@.

5 KOMENTARZE

  1. Imho powinni Kolbę pogonić w pizdu, Mas i Aśka głośno mówią o niechęci, pewnie inni zawodnicy mają to samo. Trzymają zgniłe jajo i tyle.

  2. Może ATT chce mieć mistrza. W sumie to go jakby wychowali to głupio im teraz przed starciem mistrzowskim z tego rezygnować. Może jeszcze argumentem jest hajs. Nie wiem nie znam się.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.