Marcin Najman opublikował wstępną kartę walk oraz cenę transmisji PPV lutowej gali MMA-VIP, podczas której zobaczymy jego kolejny pożegnalny pojedynek, tym razem w formule MMA  z youtuberem, Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Do kolejnej pożegnalnej walki w karierze Marcina „El Testosterona” Najmana dojdzie 13 lutego na pierwszej gali MMA-VIP której transmisję odbędzie się w systemie PPV. Cena PPV w przedsprzedaży wynosić będzie 15.50 zł a w dniu gali 19.50 zł. Sprzedaż dostępu do wydarzenia ma wystartować w dniu konferencji prasowej, w okolicach połowy stycznia.

Poniżej aktualna karta walk gali VIP MMA

  1. Fit Dzik vs. Adrian Cios (MMA)
  2. Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (MMA)
  3. Przemysław Opalach vs. TBA (MMA)
  4. TBA vs. TBA (K1)
  5. TBA vs. TBA (MMA)
  6. Ewa Piątkowska vs. TBA (MMA)
  7. Marcn Najman vs. Taxi Złotowa (MMA)

Marcin Najman ostatnie cztery walki stoczył na galach organizacji FAME MMA. W debiucie pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, w kolejnym starciu został znokautowany przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. We wrześniu, w pojedynku, który miał być pożegnalną walką w MMA, Najman pokonał Dariusza Kaźmierczuka. Dwa miesiące temu w kolejnej pożegnalnej walce, tym razem w boksie, „El Testosteron” zaczął kopać i sprowadzać do parteru Kasjusza Życińskiego, za co został zdyskwalifikowany.

Szymon Wrzesień ma na swoim koncie dwie walki w MMA. Na gali FAME MMA 3 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, natomiast w 2020 roku został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie przez Kamila Kałduńskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.