Marcin Najman opublikował wstępną kartę walk oraz cenę transmisji PPV lutowej gali MMA-VIP, podczas której zobaczymy jego kolejny pożegnalny pojedynek, tym razem w formule MMA  z youtuberem, Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Do kolejnej pożegnalnej walki w karierze Marcina „El Testosterona” Najmana dojdzie 13 lutego na pierwszej gali MMA-VIP której transmisję odbędzie się w systemie PPV. Cena PPV w przedsprzedaży wynosić będzie 15.50 zł a w dniu gali 19.50 zł. Sprzedaż dostępu do wydarzenia ma wystartować w dniu konferencji prasowej, w okolicach połowy stycznia.

Poniżej aktualna karta walk gali VIP MMA

 1. Fit Dzik vs. Adrian Cios (MMA)
 2. Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (MMA)
 3. Przemysław Opalach vs. TBA (MMA)
 4. TBA vs. TBA (K1)
 5. TBA vs. TBA (MMA)
 6. Ewa Piątkowska vs. TBA (MMA)
 7. Marcn Najman vs. Taxi Złotowa (MMA)

Marcin Najman ostatnie cztery walki stoczył na galach organizacji FAME MMA. W debiucie pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, w kolejnym starciu został znokautowany przez Piotra „Bestię” Piechowiaka. We wrześniu, w pojedynku, który miał być pożegnalną walką w MMA, Najman pokonał Dariusza Kaźmierczuka. Dwa miesiące temu w kolejnej pożegnalnej walce, tym razem w boksie, „El Testosteron” zaczął kopać i sprowadzać do parteru Kasjusza Życińskiego, za co został zdyskwalifikowany.

Szymon Wrzesień ma na swoim koncie dwie walki w MMA. Na gali FAME MMA 3 pokonał Piotra „Bonusa BGC” Witczaka, natomiast w 2020 roku został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie przez Kamila Kałduńskiego.

81 KOMENTARZE

 1. Czy w tej cenie będzie nam spiewać Edzia Górniak i poseł Liroj? Nie wierzę, poprostu nie wierzę że ktoś za tą kupę cokolwiek zapłaci.

 2. Czy w tej cenie będzie nam spiewać Edzia Górniak i poseł Liroj? Nie wierzę, poprostu nie wierzę że ktoś za tą kupę cokolwiek zapłaci.

  Dostanie zaproszenie na gale.

 3. Fit Dzik

  Wrócił! :antonio: Zaraz biere w przedsprzedaży, bo okazja!!!!!!!!!!!!!! I nawet nie ma co liczyć, że ktoś to będzie streamował 😆

  @ZELAZNAREKA009  a to nie ta Piątkowska, co miała być hitem na fame? Co się stanęło?

 4. Wrócił! :antonio: Zaraz biere w przedsprzedaży, bo okazja!!!!!!!!!!!!!! I nawet nie ma co liczyć, że ktoś to będzie streamował 😆

  @ZELAZNAREKA009  a to nie ta Piątkowska, co miała być hitem na fame? Co się stanęło?

  Niech załatwi jeszcze Ozdobe, to i ja kupie !!

  Co do Ewci, to debiut u Najmana. A potem rusza na podbój FAME.

 5. Toż to promocja, prawie darmo za przyjemność podziwiania w akcji jednego z najbrutalniejszych, najtwardszych i najbardziej charakternych z ówczesnych gladiatorów jakim niewątpliwie jest Marcin "El testosteron" Najman. Myślę że każdy zdrowo myślący fan mma bez zastanowienia wykupi ppv jak najszybciej bo doskonale zdaje sobie sprawę że to znakomita okazja i że tak unikalny wojownik o tak zróżnicowanych umiejętnościach jak pan Najman przyciągnie przed ekrany milionowe rzesze widzów które mogą obciążyć serwery do tego stopnia że wykupienie ppv może wkrótce nie być możliwe. Viva el testosteron! :razz:ociesznymirek:

 6. Szczerze #nikogo

  Najman najlepiej się sprawdza z kimś kogo nie lubi. Ze Złotówą będzie szacuneczek, kultura i pewna wygrana, bo nie wierzę, że nie są dogadani. Tak w ogóle to mi się marzy jego walka z Jurasem. Co prawda mostek na 99% by wygrał, ale choćby dla samych konf bym to obejrzał. To by było epickie. 2 najbardziej znienawidzone postacie w polskich sportach walki :brainoverload:

  Ale niestety nierealne na dzieńdzisiejszy :jon:

 7. Ta końcówka 0.50pln to podobno kaucja za butelkę Harnasia.W dniu trwania gali na hasło MMA VIP i okazanie potwierdzenia zakupu PPV, w sieci sklepów Żabka będzie można nabyć ten zacny trunek w cenie pomniejszonej o koszt opakowania.

 8. Jak by dali Drwala z Augustowa i naszego swojskiego Vanderleia do tego jakieś karły albo bój beznogiego z bezrękim. To za taki latający cyrk Najmana bym dał tyle szekli, a tak to wolę ojebać kebaba niż płaci za Najmana:siara:

 9. Nawet za dyszke nie kupię tego syfu.

  Najmana należy wspierać !

  może kiedyś zatrudni Czimajewa jak już go wywalą z UFC

 10. A mógł Bońkowski nie dyskwalifikować Najmana i miałby dodatkowy dochód a gawiedź wspaniałe widowisko

 11. Może jakiś zlot w Wawie? Albo gdziekolwiek? To może być kosmiczna żenua i grzechem by nie zobaczyć tego na żywo. I na trzeźwo. Jakbyśmy np. w 15 osób się zrzucili po złotówie, to @99picks dorzuciłby tylko 50gr.

 12. Jestem ciekaw wyniku ppv, bo w tym konkretnym przypadku będzie wyznacznikiem spierdolenia społeczeństwa.

  Gość który nawet już się nie kryje że robi wszystkch w chuja robi gale z walką pożegnalną… no właśnie..ani to nigdy nie jest walka w jego wykonaniu ani co gorsza pożegnalna.

  Skompromitował się na wszystkie możliwe sposoby.

  Narodowy klepacz przerósł samego siebie i teraz fauluje żeby nie klepać (w mma ugryzie kogoś i porówna się do Tysona, albo podrapie pazurkami i powie że to dlatego że nie ma szacunku do rywala).

  No chuj nie człowiek, a ludzie jeszcze mu dają zarobić.

 13. Jestem ciekaw wyniku ppv, bo w tym konkretnym przypadku będzie wyznacznikiem spierdolenia społeczeństwa.

  Mnie już możesz liczyć, bo pieniążki już odłożone, czekają na rozpoczęcie przedsprzedaży :dance:

 14. Mnie już możesz liczyć, bo pieniążki już odłożone, czekają na rozpoczęcie przedsprzedaży :dance:

  Ja jeszcze tyle nie mam, ale może w kilku się złożymy? Jak nie, to pożyczę od chrzejśniaka, w tym roku miał komunię, może jeszcze nie rozjebał wszystkiego?

 15. Ze Rex i Opalach na to poszli…

  ::clintdis::

  Opalach jest znany z takich akcji, Rex mnie dziwi… Chociaż chłop ma takie ubytki po karierze a zarobkowo też się tam to nie spielo to nic dziwnego że szuka łatwego hajsu

 16. Co do samej walki Najmana to warto wykupić, aby nie żałować… bo jeśli to faktycznie jedna z tych pożegnalnych walk…  Pomyślcie tak  sobie siadając w bujanym fotelu w wieku 80lat, zaczniesz przewartościowywać całe swoje życie, wspominać legendarne pojedynki które było dane ci oglądać i akurat tej wojny nie widziałeś na żywo… Poczujesz wewnętrzna niemoc i niezadowolenie, po czym weźmiesz pilota do ręki i powiesz sobie "nic straconego" bo właśnie leci VIP MMA 121 za jedyne 15,50 zł :lesnarhappy:

 17. Złotówa na tym zdjęciu z brodą wygląda jak ktoś rosyjskojezyczny, który prawie umie się bić – dobry pr dla Najmana

  Z resztą

  • . TBA (MMA)
  • TBA vs. TBA (K1)
  • TBA vs. TBA (MMA)
  • Ewa Piątkowska vs. TBA

  Na tej gali tba jest największym kozakiem, jeśli chodzi o liczbę walk – i to nawet ze samym sobą!

 18. Złotówa na tym zdjęciu z brodą wygląda jak ktoś rosyjskojezyczny, który prawie umie się bić – dobry pr dla Najmana

  Z resztą

  Na tej gali tba jest największym kozakiem, jeśli chodzi o liczbę walk – i to nawet ze samym sobą!

  Myślę że TBA pokonal by Najmana, na 90% złapał by kontuzje.

 19. :waldeklaugh:nikt mu za to gówno nie zapłaci

  Aż strach będzie to streamować, bo taki streamer wrzuci na neta i cyk go namierzą, bo okaże się jedyną osobą która wykupiła ppv.

  Mnie już możesz liczyć, bo pieniążki już odłożone, czekają na rozpoczęcie przedsprzedaży :dance:

  Do laptopa będziesz to wrzucał?

 20. Marcin nie słuchaj hejterów! Banda zazdrośników

  proponuję cenę jak za UFC/najlepsze gale boksu, czyli +/- 65 DOLARÓW za 1 PPV

  POWODZENIA – BĘDZIE $UKCE$

 21. Do laptopa będziesz to wrzucał?

  Nie mam laptopa 🙁 Desktop rules!

  A tak na poważnie, to logujesz się przez TORa, wybierasz wpłatę np. przez Przelewy24  naciskasz "Inne" > "Przelew tradycyjny" > "Drukuj" i masz gotowy druczek. Idziesz na Pocztę najlepiej z 50 km od miejsca zamieszkania i wpłacasz jako np. Batman i żaden kutas Cię nie wyśledzi. 😎 Gotówka rules!

 22. Widzę że ktoś tu jest obcykany w cyberbezpieczenstwie 🙂

  Albo ma praktykę z zakresu cyberprzestępstw :jjsmile:

 23. Kto to kupi, przecież jest pandemia, knajpy zamkniete a to bylyby chyba jedyne legalne, wykupione ppv. po tym czymś Najman bedzie mial jeszcze większe długi wiec na pewno wroci

 24. Japierdole.. kolejny post z el tostem który wysadza forum. Każdego kto wykupi powinna spotkać kara za szerzenie nienawiści..

  Najman to nie jest twoja ostatnia walka, wszyscy o tym wiedzą.

 25. Japierdole.. kolejny post z el tostem który wysadza forum. Każdego kto wykupi powinna spotkać kara za szerzenie nienawiści..

  Najman to nie jest twoja ostatnia walka, wszyscy o tym wiedzą.

  No pokrzepiony zwycięstwem Złotówą, na pewno uzna, że kibice chcą powrotu z realnym sportowcem.

  A imię jego brzmi Dawid Ozdoba.

 26. Mnie już możesz liczyć, bo pieniążki już odłożone, czekają na rozpoczęcie przedsprzedaży :dance:

  Po zebranej kwocie widzę że celujesz w przedsprzedaż :frankapprove:

  Szkoda że nie ma takiego prawa, że jak Najman reklamuje swoją galę jako pożegnalną a później jak zawsze wraca, to jest zobowiązany do zwrotu gotówki tym, którzy kupili ppv na jego galę.

  Jak by się go wprowadziło w długibktórych w końcu nie ogarnie, to by może w końcu zniknął nam z oczu.

 27. Walić Fame. Tylko Vip Mma! Najlepsza freak fightowa organizacja w Polsce! Niech nam rosnie legendarnie ta federacja, jak legenda o Najmanie.

 28. Najman to jest ewenement. On się chyba szybciej porusza w czasoprzestrzeni bo go nie potrafimy zrozumieć:cryme: co w tej czaszce musi się tam dziać:mjsmile:

 29. Oczywiście kupuję, wy tez powinniscie. Troche szacunku dla goscia, ktory wyrwal polskie mma z dyskotek i wprowadził na wielkie hale.

 30. Oczywiście kupuję, wy tez powinniscie. Troche szacunku dla goscia, ktory wyrwal polskie mma z dyskotek i wprowadził na wielkie hale.

  Najśmieszniejsze jest to, że gdyby nie Najman – Pudzian, to pewnie Mamed nie zostałby w KSW, nie byłoby PPV, nie byłoby Narodowego.

  Marcin Najman – Vip wyklęty

 31. Pan Mirosław podczas sędziowania zniesmaczy się poziomem tych wszytstkich zawodników wkurzy się i przemieli ich wszytkich jednego po drugim Najlepszy zawodnik na gali Pan Mirek cudownie

 32. KSW, FEN, Babilon, FAME MMA biją się o miano najlepszej polskiej organizacji i wtedy wjeżdża on, na białym koniu …

 33. KSW, FEN, Babilon, FAME MMA biją się o miano najlepszej polskiej organizacji i wtedy wjeżdża on, na białym koniu …

  Ale wstyd dla konia.

  W stajni nie będzie miał życia..

 34. Na tej gali tba jest największym kozakiem, jeśli chodzi o liczbę walk – i to nawet ze samym sobą!

  Starszy tekst niż to forum :redford:

 35. Ale wstyd dla konia.

  W stajni nie będzie miał życia..

  Zawsze może się tłumaczyć, że to fotomontaż.

 36. Ciekawe ile osob kupi ppv i kiedy kolejna pożegnalna walka

  Ja kupię

  Jest duża szansa, że tradycyjnie Mirsas odjebie jakąś akcję i ostro skłóci się z Najmanem, który na końcu mu nie zapłaci 🙂

 37. Ja kupię

  Jest duża szansa, że tradycyjnie Mirsas odjebie jakąś akcję i ostro skłóci się z Najmanem, który na końcu mu nie zapłaci 🙂

  Jest coś takiego jak YouTube, jest relacja 2 min po walce na MMA rocks.

  Weź miej trochę godności człowieka.

 38. Jest coś takiego jak YouTube, jest relacja 2 min po walce na MMA rocks.

  I jest też coś takiego jak 15 zł, równowartość 3 godzin parkingu na chodniku albo paczki fajek.:lol:

 39. I jest też coś takiego jak 15 zł, równowartość 3 godzin parkingu na chodniku albo paczki fajek.:lol:

  Ale po chuj? To tak, jakby jakaś firma oszukała Cię na jakąś kwotę, a ty za nimi biegniesz i wciskasz jeszcze parę groszy.

   Tu gość oszukuje od początku swojej tzw.kariery, a tu są jeszcze dyskusje że kwota za te oszukiwanie to tylko 15zł. :mjsmile:

 40. Ale po chuj? To tak, jakby jakaś firma oszukała Cię na jakąś kwotę, a ty za nimi biegniesz i wciskasz jeszcze parę groszy.

   Tu gość oszukuje od początku swojej tzw.kariery, a tu są jeszcze dyskusje że kwota za te oszukiwanie to tylko 15zł. :mjsmile:

  Najman mnie oszukał? Kiedy? On dostarcza rozrywki i chyba od lat ma ksywkę "klepacza". Jak ktoś od niego oczekuje jakiejś formy sportowej itp. to chyba nie najlepiej z jego inteligencją. :facepalm:

 41. Ja kupię

  Jest duża szansa, że tradycyjnie Mirsas odjebie jakąś akcję i ostro skłóci się z Najmanem, który na końcu mu nie zapłaci 🙂

  Przypominam, że chcesz dać pieniądze typowi, który:

  – W walce z Przemysławem Saletą złamał nogę, ale nigdy nie dał dowodów na to, że ją złamał

  – W walce z kulturystą nie zadał w 5 rundzie ani jednego ciosu

  – Wyzywał Kołeckiego, że jemu w MMA to tylko klatkę rozkładać

  – Zbił chłopaka, który wymyślił sobie, że jest wojownikiem MMA i który tak naprawdę powinien byc leczony psychiatrycznie

  – W walce bokserskiej kopał przeciwnika

  – Szczyci się posiadaniem honoru, ponieważ trolujący go dziennikarz nie przyszedł na solówkę.

  Najman mnie oszukał? Kiedy? On dostarcza rozrywki i chyba od lat ma ksywkę "klepacza". Jak ktoś od niego oczekuje jakiejś formy sportowej itp. to chyba nie najlepiej z jego inteligencją. :facepalm:

  J/w

 42. – W walce z Przemysławem Saletą złamał nogę, ale nigdy nie dał dowodów na to, że ją złamał

  – W walce z kulturystą nie zadał w 5 rundzie ani jednego ciosu

  – Wyzywał Kołeckiego, że jemu w MMA to tylko klatkę rozkładać

  – Zbił chłopaka, który wymyślił sobie, że jest wojownikiem MMA i który tak naprawdę powinien byc leczony psychiatrycznie

  – W walce bokserskiej kopał przeciwnika

  – Szczyci się posiadaniem honoru, ponieważ trolujący go dziennikarz nie przyszedł na solówkę.

  Isn't he fucking awesome?

 43. Jak ktoś od niego oczekuje jakiejś formy sportowej itp. to chyba nie najlepiej z jego inteligencją. :facepalm:

  Biorąc pod uwagę płacenie za rozrywkę najniższych lotów, zarezerwowaną  dla dzieci i to niezbyt rozgarnętych, to mogłeś już sobie darować przytyk o "nie za wysokiej inteligencji" :śmiech:

  Co do oszukiwania- oszukuje siebie i innych. W innym razie by założył kabaret i występował pomiędzy walkami.

  "Walczy" na galach na których występują zawodnicy i sam wierzy że jest zawodnikiem.

  Nie wiem czym się kierujesz oglądając tego klauna. Jeśli dlatego żeby się z niego pośmiać, to w sumie też nie najlepiej o tobie świadczy.

  Oczywiście każdy lubi co innego, ale argumentowanie, że warto na coś wydać pieniądze, bo są to grosze jest nielogiczne.

 44. Oczywiście każdy lubi co innego, ale argumentowanie, że warto na coś wydać pieniądze, bo są to grosze jest nielogiczne.

  Czemu? To tak jak ze wszystkim. Nie dałbym 200 kafli za 20-letniego Passata, a 5 stówek mógłbym dać, jakbym na przykład potrzebował wozić drewno z lasu. :fjedzia:

 45. Czemu? To tak jak ze wszystkim. Nie dałbym 200 kafli za 20-letniego Passata, a 5 stówek mógłbym dać, jakbym na przykład potrzebował wozić drewno z lasu. :fjedzia:

  Słabo trafiony przykład.

  Tu nic nie musisz płacić, tylko zobaczyć na twiterze za darmo cała "walkę" i to w sumie niedługo po gali.

  Chyba że nie umiesz się doczekać występu tego klauna i musisz mieć to na żywo co do minuty, to wtedy masz rację.

 46. Tu nic nie musisz płacić, tylko zobaczyć na twiterze za darmo cała "walkę" i to w sumie niedługo po gali.

  Wątpię. Ze Złotówą walka może potrwać nawet 2 rundy. A poza tym, dla mnie walka Najmana z Kasjem była najlepsza jaką widziałem na fame, po prostu Marcin rozegrał to koncertowo i wychujał Kasja jak dziecko. Mi to się bardzo podobało i dlatego kupuję kolejną walkę. No takie mam poczucie humoru :fjedzia:

 47. Wątpię. Ze Złotówą walka może potrwać nawet 2 rundy. A poza tym, dla mnie walka Najmana z Kasjem była najlepsza jaką widziałem na fame, po prostu Marcin rozegrał to koncertowo i wychujał Kasja jak dziecko. Mi to się bardzo podobało i dlatego kupuję kolejną walkę. No takie mam poczucie humoru :fjedzia:

  Mnie ta argumentacja przekonuje, bez ironii kupuj na zdrowie.

  I masz rację, jest szansa na akcję rodem z Wrestlingu, że Miras zbije Najmana. Chętnie bym to obejrzał na żywo, ale nie dołożę się temu człowiekowi do biznesu ani grosza i kibicuję temu, żeby mu się ta impreza nie spięła finansowo jak najmocniej.

  Chociaż oczywiście mam nadzieję, że każdy zawodnik dostanie wypłatę na czas.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.