Marcin Najman Don Kasjo FAME MMA

Zawodnik organizacji FAME MMAMarcin Najman skomentował ostatni wpis popularnego bohatera programów typu reality show, „Dona Kasjo” w którym ten zarzucił mu ucieczkę przed walką w ringu bokserskim.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zarzucił Marcinowi Najmanowi, że ten ucieka przed walką z nim w ringu bokserskim. Popularny „Don Kasjo” skomentował całą sytuację na swoim profilu na Instagramie:

Takiej walki w boksie nie zobaczycie z tym burakiem, farmazoniarzem, „zawodowcem”, el tostem do szczania😎 bo wielki „zawodowiec”😂😂😂 obsrał majty🤷‍♀️ ale hmm🤔 nie wiem czy Was to cieszy czy smuci, ale zapewniam Was ze ta kanalia bez honoru na pewno nie zakończy tej żałosnej kariery na najbliższej gali🤷‍♀️ kończył już kilkanaście razy, ale jak się nie ma honoru to co zrobisz🤨🤨🤨 a Wy jak obstawiacie kiedy „koniec” (koniec wychodzenia do klatki bo nie nazywajmy tego cyrku kariera sportowa)

Zobacz również: Marcin Najman o przejściu Popka z KSW do FAME MMA: „Bestia” pali się do walki z nim

Marcin Najman (MMA 2-5) który na wrześniowej gali FAME MMA 7 ma stoczyć swoją pożegnalną walkę, zamieścił dzisiaj wideo odpowiedź do „Dona Kasjo” w której stwierdza, że dojdzie do starcia ponieważ zgodził się na jego warunki walki w formule MMA:

Moi drodzy, przez długi czas w internecie dochodziło do spekulacji na temat mojej ewentualnej walki z Don Kasjo w formule MMA. Postanowiłem wczoraj uciąć te spekulacje ponieważ doskonale wiem, że Don Kasji dostał taką propozycję od szefów FAME MMA. Czyli walki ze mną w formule MMA. No ale dostał rozwolnienia i się nie zgodził. Tłumaczył coś, że za duże kilogramy coś tam coś tam. Dziś postanowił na to wideo odpowiedzieć i parafrazując stwierdził, że stchórzyłem przed nim, przed taką walką. No i teraz chciałem zapytać, ty debilu skończony czy ty masz tak łeb zaorany od boksu, alkoholu czy od czegoś innego? Przecież doskonale wiesz, że zgodziłem się na twoje warunki i doskonale wiesz, że dostaniesz na dziurę. Więc popraw gila pod nosem, popraw przeciekająca pieluchę i czekaj na termin który niebawem nastąpi.

Aktualna rozpiska gali FAME MMA 7:

Paweł „Popek” Mikołajuw (MMA 3-4) vs TBA
Marcin Najman (MMA 2-5) vs TBA
Adrian Polak (MMA 2-2) vs Amadeusz „Ferrari” Roślik (MMA 1-2)
Kamil Hassan (MMA 1-1) vs Maksymilian Wiewiórka (MMA 1-1)

17 KOMENTARZE

 1. Takiej walki w boksie nie zobaczycie z tym burakiem, farmazoniarzem, „zawodowcem”, el tostem do szczania bo wielki „zawodowiec” obsrał majty‍♀️

  To to za gość tak sapie do Mistrza? :whodefuk:

 2. Dwóch zjebów, ale don Kasjo przynajmniej posiada jakieś umiejętności w przeciwieństwie do pana ze Złotopolskich.

 3. Cała Polska i świat czeka na kolejny żenujący występ Marcina. Wszyscy w napięciu czekają na to aby zobaczyć jak tym razem przegra i jak będzie tłumaczył się po występie (nie walce ). Fenomen k..:iamdone:

 4. Kasjo to pizda zawsze stawia warunki.

  Po pierwszej walce mma już nie chciał bic się z Ambrem w tej formule tylko w k1.

  Z Ratajem kazał mu ścinać wage mimo że Rataj to kompletny amator bez umiejętności.

  Lupy się obsrał i do dzisiaj go unika tak samo jak rewanżu z Ambrem w mma.

 5. Nie wiem kto to ten don kasjo,  ale ilekroć pojawia się tylko nazwisko Najman,  zakładam kościelne portki, anuluje wszystek wakacji oraz spotkań towarzyskich na 3 miesiące najprzód,  kupuje najdroższy szampan i czekam, czekam jak ksiądz na komunie.

 6. Ty ruro! Dostaniesz na dziurę!


  W ostatnich dniach polski trashtalk zapisuję się w historii złotymi zgłoskami.

 7. Ten Don Kasjo dużo udaje.

  Ładnie Najmanowi zabrał wymówkę ,, w stójce, w boksie bym go rozwalił" jak z Trybsonem.

  Don Kasjo 1:0

 8. Wakacje są więc Najman da się oklepać jakiemuś pedałowi. Ale to malo ważne.

  Nie ważne z kim ważne by nie wygrać. Co nie Panie Najman? 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.