Marcin Held Polaris 12

Czołowy polski zawodnik wagi lekkiej – Marcin Held (26-7) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o swojej kolejnej grapplingowej walce. Już 30 listopada Polak stanie naprzeciw PJ Barcha na Polaris 12.

Marcin znany jest z tego, że od czasu do czasu rywalizuje w zawodach ”parterowych”. Po raz ostatni występował na Quintet 3, gdzie zremisował z Mansherem Kherą. Jeżeli chodzi o pojedynki w MMA to zawodnik z Tych radził sobie świetnie w organizacji ACB, jednak kilka tygodni temu nie przedłużył kontraktu z organizacją i obecnie szuka nowego pracodawcy.

PJ Barch tak naprawdę wywodzi się z zapasów, gdyż jego ojciec był trenerem. Amerykanin w 2011 roku przeniósł się na Hawaje i tam rozpoczął swoją przygodę z jiu-jitsu. Jego ulubioną techniką jest kimura oraz dźwignia na staw kolanowy. Co ciekawe w swojej karierze mierzył się on z bardzo uznanym grapplerem – Gorodnem Ryanem w 2016 roku, jednak przegrał. Barch do tej pory stoczył 30 pojedynków, 24 wygrał oraz 6 przegrał.

Gala Polaris 12 odbędzie się w Walii w Caerleon. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi UFC FIght Pass.

16 KOMENTARZE

 1. Walkami na Polaris chce uzyskac ponowny angaz do UFC? Rozpoznawalnosc zerowa, charyzma zerowa. Czemu sie gdzies po prostu nie idzie napierdalac i zostawiac za soba trupy? Strasznie jakos asekuracyjnie sie prowadzi. UFC to przede wszystkim widowisko. W swoich dotychczasowych wystepach ugral 3 decyzje i dostal jedno KO. W ACB znow 2 firmowki i decyzja z polemerytem. Teraz dorzuci lezanke z turlanka. No Dana bedzie czekal z piana na ustach z kontraktem w reku pod drzwiami nastepnego dnia…

 2. And now, the main event of the evening, brought to you by our sponsor

  A tak serio, skoro leci to na fight pass, to może UFC w jakiś sposób wspiera ten Polaris i kilka dobrych walk da Marcinowi ponowny angaż… Powodzenia.

 3. No i bardzo dobrze, jakby wcześniej się za to zabrał to i by drugim Wardzińskim został

  Chcialbym zauważyć ze Held ma 2 belki na czarnym pasie i sam pas dostał nie od byle kogo Vinicius Magalhaes i pewnie "gdyby"zajal sie samym bjj jak Wardzik to bylby pierwszym Heldem a nie drugim Wardzinskim,Held na codzien walczy w MMA a Adam na codzien jezdzi po swiecie robi semianria i wygrywa 99% zawodow w uktorych bierze udzial,wiec porownanie z Wardzinskim troche z dupy

 4. Bardzo fajnie, że jest taki news.

  Tak bym nawet o tym nie wiedział, bo nie mam czasu siedzieć już na typowo grapplerskich stronach.

  Co do samego Marcina. Kula się od 9 roku życia jeśli dobrze pamiętam, więc zaczął wcześnie.

  Mam nadzieję, że noga pójdzie do kolekcji.

 5. Walkami na Polaris chce uzyskac ponowny angaz do UFC? Rozpoznawalnosc zerowa, charyzma zerowa. Czemu sie gdzies po prostu nie idzie napierdalac i zostawiac za soba trupy? Strasznie jakos asekuracyjnie sie prowadzi. UFC to przede wszystkim widowisko. W swoich dotychczasowych wystepach ugral 3 decyzje i dostal jedno KO. W ACB znow 2 firmowki i decyzja z polemerytem. Teraz dorzuci lezanke z turlanka. No Dana bedzie czekal z piana na ustach z kontraktem w reku pod drzwiami nastepnego dnia…

  :najmancoty: Held od dwóch lat walczy na eventach polaris i tak w ogóle to jest reprezentantem teamu polaris. Na quintet reprezentuje właśnie ten team, to co w tym dziwnego, że zawalczy na następnej gali? Co ma w ogóle z tym wspólnego ponowny angaż w ufc?

 6. k@#$&*&® elektryzujący news

  Dobrze, że ocenzurowałeś to słowo, bo prawię poczułem się urażony :juanlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.