Maciej Kawulski KSW

Współzałożyciel polskiej organizacji KSW – Maciej Kawulski rozmawiał z portalem sport.pl, gdzie poruszył wiele kwestii marketingowych swojego biznesu oraz zdradził plany na niedaleką przyszłość. Trzeba przyznać, że Maciej w ostatnim czasie świetnie prosperuje na rynku, a jego ostatni film spotkał się z uznaniem wśród krytyków. Co dalej? Niewykluczone, że biznesmen zorganizuje galę w stylu Bare Knuckle Fighting Championship czy Wotore.

Uważam, że jest miejsce na rynku na tego typu gale. Przyglądam się temu bardzo uważnie – odpowiada Kawulski na pytanie redaktora sport.pl

Gala Wotore nie porwała mnie, choć widziałem tylko fragmenty. Produkcja imprezy i odpowiednie sterowanie emocjami to duża umiejętność. Wypracowanie odpowiedniego  know how zajmuje lata. Nikt z zewnątrz nie może nagle się pojawić na rynku sportów walki i od razu mieć świetny, gotowy produkt. Walki na gołe pięści mają olbrzymi potencjał, ale myślę, że największym problemem Wotore były zasady pojedynków. Dwukrotne wypychanie rywala z areny, które skutkowało wygraną, było moim zdaniem słabe. Poza tym uważam, że pojedynki powinny odbywać się w podobnej formie, co na Bare Knuckle Fighting Championship, czyli jako boks na gołe pięści. Walka w parterze jest zbędna, w końcu tam brak rękawic nie ma prawie żadnego znaczenia.

Poza pomysłem organizacji nowych walk głowa KSW myśli o ściągnięciu nowych zawodników, którzy przyciągnęliby szersze grono kibiców. Możliwe, że uda się pozyskać fanów boksu, gdyż Kawulski postara się o zakontraktowanie Izu Ugonoha.

Tak. Mam taką nadzieję i liczę, że jego nazwisko przyciągnie do KSW fanów boksu, którzy wciąż podchodzą do walk w klatkach nieco sceptycznie.

Reportem zapytał, kto mógłby zostać rywalem zawodnika ze Szczecina. Na propozycję debiutu z Mariuszem Pudzianowskim włodarz odpowiedział:

Nigdy nie mówię nigdy.

14 KOMENTARZE

 1. Kawul łapie się wszystkiego czego może ale mimo szczerych chęci gówna z batata nie ukreci już lepiej niech kręci te swoje telenowele 😆

 2. Walki na gołe pięści mają olbrzymi potencjał

  Gówno, nie potencjał. Zwykłe zapchanie niewielkiej niszy i tyle.

  Potencjał mają zawody na zasadach MMA na najwyższym światowym poziomie, bez freaków, kulturystów i piłkarzy, bez dziwek i laserów, bez karłów, z logicznymi zestawieniami, drabinkami, rankingami.

  jKSW jest w dupie.

 3. Przy całej niechęci do Kawula musicie mu jednak przyznać, że nosa do interesów ma dobrego i potrafi znaleźć a następnie zapełnić niszę satysfakcjonując przy tym docelowego odbiorce (my jako fani sportowego MMA nie jesteśmy jego grupą docelową bo nie jesteśmy dostatecznie liczni). Mnie także irytuje ale jako biznesmen ma u mnie spory szacunek, bo mało kto tak by sobie poradził w takiej branży na takim rynku.

 4. A kiedy wyjdzie ten film erotyczny który nakręcił Kawulski? Bo to na pewno jest rekordowe przedsięwziecie, w filmie tym jest podobno :

  -Rekordowa ilość orgazmów :razz:utinlaugh:

  -Rekordowo długi czas trwania fellatio :korwinlaugh:

  -Gangbang z Rekordową ilością uczestników  :razz:ociesznymirek:

 5. A kiedy wyjdzie ten film erotyczny który nakręcił Kawulski? Bo to na pewno jest rekordowe przedsięwziecie, w filmie tym jest podobno :

  -Rekordowa ilość orgazmów :razz:utinlaugh:

  -Rekordowo długi czas trwania fellatio :korwinlaugh:

  -Gangbang z Rekordową ilością uczestników  :razz:ociesznymirek:

  :mamedwhat::tysonhappy:

 6. Dziś potencjał mają zawody na zasadach MMA na nieważne jakim poziomie, byle z freakami, kulturystami, piłkarzami, dziwkami, laserami i przede wszystkim z  karłami.

  Poprawiłem :cool::fjedzia:

 7. Przy całej niechęci do Kawula musicie mu jednak przyznać, że nosa do interesów ma dobrego i potrafi znaleźć a następnie zapełnić niszę satysfakcjonując przy tym docelowego odbiorce (my jako fani sportowego MMA nie jesteśmy jego grupą docelową bo nie jesteśmy dostatecznie liczni). Mnie także irytuje ale jako biznesmen ma u mnie spory szacunek, bo mało kto tak by sobie poradził w takiej branży na takim rynku.

  No. Strasznie dobrze im szło dopóki Pudzian nie postanowił w to wejść.

 8. jego ostatni film spotkal sie z uznaniem krytykow

  Gala Wotore nie porwała mnie,

  No a mnie ten film nie porwal. Mialem okazje obejrzec i raczej nie wybiore ponownie tworczosci Kawula. Takie 6/10

 9. Reportem zapytał, kto mógłby ostać rywalem zawodnika ze Szczecina.

  Co tu się odpierdoliło?

  O kim nagle mowa? O Bedorfie? Kurwa, to pytanie nie ma żadnego związku z poprzednim…

 10. Co tu się odpierdoliło?

  O kim nagle mowa? O Bedorfie? Kurwa, to pytanie nie ma żadnego związku z poprzednim…

  Izu chociaż pochodzi z Gdańska urodził się w Szczecinie! koszerni redaktorzy sport.pl doczytali w internetach tylko to ostatnie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.