Martin Lewandowski na tydzień przed galą KSW 52 w Gliwicach zdradził, że „ostrzył sobie zęby” na potencjalny pojedynek Salahdine Parnasse z Mateuszem Gamrotem. Jak wiemy ten nie ma ostatnio dobrych relacji z organizacją KSW. Lewandowski wyznał, że „Gamer”  odmówił walki.

MATEUSZ GAMROT W 2020 W UFC? „BYŁOBY MIŁO, GDYBY FANI ZOBACZYLI MNIE W OKTAGONIE”

Salah Dine Parnasse błyskawicznie i w spektakularny sposób wyczyścił kat 66 kg w KSW. Pokonał już: Rajewskiego, Szymańskiego, Kornika i Wrzoska. Fani go pokochali za styl i finezyjną pracę w stójce i nie dziwię się im! Ogromnie ostrzyłem sobie zęby na jego pojedynek z Mateuszem Gamrotem, ale Gamer nadal odmawia walki. My jedziemy dalej i w związku z tym postanowiliśmy, że niepokonany (!!!) Francuz zawalczy z mistrzem M1, WKF, Cage Warriors, XFN Ivanem Buchingerem, a stawką walki będzie pas mistrzowski KSW…

Jeżeli chcecie kupić bilety na galę KSW 52, to dosłownie końcówka jest w sprzedaży.

Salah Dine Parnasse błyskawicznie i w spektakularny sposób wyczyścił kat 66 kg w KSW. Pokonał już: Rajewskiego,…

Publiée par Martin Lewandowski sur Dimanche 1 décembre 2019

Parnasse na gali w Gliwicach zmierzy się z byłym rywalem m.in. Conora McGregora, Ivanem Buchingerem. Przyszłość Gamera w KSW nie jest znana – na ten moment obie strony stoją przy swoim. Sam zawodnik twierdzi, że wypełnił swoje obowiązki kontraktowe,  a szefowie KSW, wierzą, że ten nadal jest zawodnikiem ich organizacji.

40 KOMENTARZE

 1. Gamer zaczął kręcić z nową dziewczyną, już was nie kocha Włodarze, Lewy pogódź się z tym, znajdź sobie jakieś zajęcie jak Kawul, żeby wypełnić pustkę,  fajnie było, ale uczucie wygasło, nie zachowuj sie jak desperat, masz 563 zawodników na kontrakcie i miliony ppv do zrobienia, daj mu odejść!

 2. Gamer zaczął kręcić z nową dziewczyną, już was nie kocha Włodarze, Lewy pogódź się z tym, znajdź sobie jakieś zajęcie jak Kawul, żeby wypełnić pustkę,  fajnie było, ale uczucie wygasło, nie zachowuj sie jak desperat, masz 563 zawodników na kontrakcie i miliony ppv do zrobienia, daj mu odejść!

  Gamer

   dla Fenu zawalczy?

 3. Ten prawdziwy czy interm? Z wypowiedzi wynikałoby ze jednak prawowity pas

  pewnie jak mu pas zabiorą to nie będzie już kontrakt obowiązywał

  więc pasek będzie miał długo 😀

 4. ale Gamer nadal odmawia walki.

  Mowilem ze bedzie ich dupa piekla jak jurasa po kebabie z ostrym sosem:bayan:Gamer ma w nich wyjebane i jeszcze zaczal glosno ,oficjalnie gadac o UFC tak wiec bol dupy bedzie coraz wiekszy u wlodarzy:fly:

  Jeżeli chcecie kupić bilety na galę KSW 52, to dosłownie końcówka jest w sprzedaży.

  Cieszy mnie to ze nawet biletow nie moga wszystkich sprzedac:fly:

 5. Już się pogubiłem, wszystko się rozbija o tę walkę z Parke którą uznali za non-contest. Gamer twierdzi że ta walka się wlicza w kontrakt, a Kelner że nie?

  Czy chodzi o coś innego? Jeżeli tylko o to, to Kelner nie ma szans w sądzie – walka się odbyła, obaj przeszli obozy, obaj się ważyli, obaj wyszli do klaki i obaj przewalczyli. Wynik sędziowski nie decyduje o tym czy walka miała rzeczywiście miejsce. Dlatego werdykty NC są wliczane do oficjalnych rekordów. Chyba, że jest w tych niewygasających kontraktach KRS1 jakiś kosmiczny kurczek, który to neguje i o to jest sprawa.

 6. Lewy jak zawsze piermandoli kocopoły,bo gul w gardle stoi.

  A to,że mamrot osrał się przed Parnasse to osobna sprawa.

  :fjedzia:

 7. Jeśli sprawa się rozbija o jedną walkę z NC, to czy nie lepiej (szybciej) by było w tym grudniu dla cyrkuśników wystąpić i wypierdalać z namiotu na legalu?

  Chyba, że nie chodzi o tą jedną walkę, to sprawa już gorsza.

 8. Długo ciągnie się ten smród z Gamerem. Jeśli móglby sobie odejśc gdzieś, od tak o, to już by było to ogloszone. Wydaję mi się, że albo zawalczy dla wlodarzy, albo zbyt szybko się nie urwie stąd. KSW jest jak bagno, jak wejdziesz to już wyjść się nie da.

 9. Na moje to po prostu zagrywka Lewego, żeby nałożyć presję na Gamera. Teraz każdy wie że Gamer odmówił walki z Parnase.. Ehh szkoda strzepic ryja na tych dwóch 'predatorow' z KSW. Lewy za te swoje zagrywki, serdeczny.. ekhm.. w dupę.:kis:

 10. Gamrot wie że Saladinhe miał by ogromne szanse go zlać wiec walki nie przyjmie. Z porazką plany zwiazane z UFC musiał by odłozyc znowu w czasie.

 11. Gamer chyba nie jest waszym niewolnikiem Włodarze?

  A że nie chce potencjalnego lania od Francuza to inna sprawa.

 12. Gamrot wie że Saladinhe miał by ogromne szanse go zlać wiec walki nie przyjmie. Z porazką plany zwiazane z UFC musiał by odłozyc znowu w czasie.

  Gamrot wie, że wypełnił już kontrakt na ilość walk i nie przyjmie walki z Saladynem, bo nie chce podpisywać nowego kontraktu. Celem jest UFC.

 13. Lepiej żeby poszedł do UFC w KSW to już za długo smród się ciagnie nie wiadomo jak długo jeszcze Gamrot nie będzie walczył a szkoda bo czas ucieka

 14. Nawet wachałem się, czy nie zakupić ppv – pierwszy raz od lat – ale im więcej czytam wypowiedzi/zapowiedzi Martina, to mi się odechciewa. Dzięki Martin, głupi byłem że się zastanawiałem.

 15. Jeśli sprawa się rozbija o jedną walkę z NC, to czy nie lepiej (szybciej) by było w tym grudniu dla cyrkuśników wystąpić i wypierdalać z namiotu na legalu?

  Chyba, że nie chodzi o tą jedną walkę, to sprawa już gorsza.

  Raczej wcześniej zaczął schodzic z bomby zeby USADA go nie dopadła, a brak wspomagaczy by zwiększył ryzyko przegranej i nici z planów.

 16. Gamer ma wywalone jajca na KSW i inny cel na widoku. A tonący brzytwy się chwyta – Martinowi dupsko tak skwierczy, że łapie się tak tanich, szkolnych zagrywek, że nawet nie wiem jak się do tego odnieść. "Nie zawalczysz, bo się boisz" haha, "nie skoczysz z garażu, nie wejdziesz na to drzewo", kurwa tak to brzmi. Jeszcze to żebranie o zakup biletów 😆 "Końcówka biletów, zostało tylko 89,9%!!! Spieszcie się! (bo nie wyprzedamy hali i nie zarobimy piniędzy)"

 17. Ostrzył sobie zęby :siara: strasznie jestem ciekaw czy prywatnie włodarzyki tez są takie rakotwórcze. Gamer kontakt wypełnił to całkiem o dziwo logiczne ze walki z Saladynem nie bierze. Jeśli linia obrony krs jest ze walka zakończyła się wynikiem NC to chyba na miejscu Gamera tez bym sobie miał mocno wyjebane na nich. Jeździł z Borysem na gale, uśmiechał się i elo. Po nowym roku ogłosi ze przechodzi do UFC :conorsalute:

 18. Gamer ma wywalone jajca na KSW i inny cel na widoku. A tonący brzytwy się chwyta – Martinowi dupsko tak skwierczy, że łapie się tak tanich, szkolnych zagrywek, że nawet nie wiem jak się do tego odnieść. "Nie zawalczysz, bo się boisz" haha, "nie skoczysz z garażu, nie wejdziesz na to drzewo", kurwa tak to brzmi. Jeszcze to żebranie o zakup biletów 😆 "Końcówka biletów, zostało tylko 89,9%!!! Spieszcie się! (bo nie wyprzedamy hali i nie zarobimy piniędzy)"

  Z tego co kiedyś wrzucał Mrozu wynika, że po wygaśnięciu kontraku, jescze jest tam zapis o zakazie konkurencji – od pół roku do roku. Gamrot chce walczyć z najlepszymi w UFC i teraz będzie mu się zarzuć, że nie przyjął walki z Parnasse. Martin teraz będzie próbował różnych sztuczek by go złamać i by podpisał nowy kontrakt.

 19. Martin cały czas nie rozumie, że takie działanie odpycha od KSW ambitnych zawodników, ale co mi tam.

 20. Ale to słabe, kiczowate.

  Ten FEN i KSW ze swoim kontraktami. Jest takie powiedzenie, że sknera traci dwa razy. Przysknerzyli na adwokatów, dali do dupy umowę dla siebie i dla zawodnika.

  A teraz jest walka na wyczekanie, bo równowaga sił i nikt nie jest w stanie wygrać…

  Jak by tu zacytować Martina Lewandowskiego ,,kawał gówna i nic więcej"

  Już Najmana kiedyś chcieli pozywać za MMA Attack bo fucking illegal i co?

  Naprawdę organizacje MMA chcą zawracać dupę kibicom tym, że nie potrafią wymyślić logicznej umowy?

  Rewanż Grove vs Materla? Mieliśmy męską umowę

  To jest żenada, że nawet taki Fame MMA nie ma takich problemów: wszystkie jakieś negatywne komentarze zawodników błyskawicznie są usuwane, przeprosiny oficjalne itp.

  W ogóle jakim cudem KSW to federacja, a nie organizacja? Federacja byłaby wtedy jeśli kilka organizacji MMA połączyłoby się jedną.

 21. Chcialbym zobaczyc walke Gamrota z Parnassem chyba jabardziej interesujace mnie starcie na ta chwile jakie KSW moglo by zestawic. Jeszcze bardziej jednak chcialbym zkbaczyc Gamrota w UFC

 22. Chcialbym zobaczyc walke Gamrota z Parnassem chyba jabardziej interesujace mnie starcie na ta chwile jakie KSW moglo by zestawic. Jeszcze bardziej jednak chcialbym zkbaczyc Gamrota w UFC

  Zawsze mozna zobaczyc walke Gamera z Parnasse w UFC… Wiem ze teoretycznie nie te wagi ale chuj wie co czas pokaze…

 23. Gamrot wygral w Polsce tyle walk, że na prawdę nie musi już niczego udowadniać. Teraz jest Parnasse, za rok może będzie kto inny i nigdy się nie wyrwie z cyrku, bo będzie musiał udowadniać, że się "nie osral". @husarz już podsumował wypociny Lewandowskiego. Widać, że niewiele ma na Gamera i zaczęły się tanie zagrywki.

  Mateusz palnal parę glupot, sam pewnie po nim kiedyś tu lekko pojechalem, ale jeśli faktycznie zdecyduje się na UFC to zasługuje to na szacunek i będę mu mocno kibicowal.

  Ból dupy Martina i Kawula to będzie wartość dodana :redford:

 24. Z końcem 2016/początkiem 2017

  Gamrot podpisał kontrakt na 4 walki i na 2 lata. Zakładam, że po wygaśnięciu kontraku jeszcze jest okres rocznej karencji.  O co KSW może z nim się sądzić? Jeżeli w okresie karencji otrzymał ofertę z UFC, to KSW ma prawo wyrównać ofertę i wtedy mają pierwszeństwo do jego podpisu, tym samym podpisując z nim nowy kontrakt. Czy KSW udowodni, że Gamrot ukrył przed nimi ofertę z UFC?

  To tylko moja rozkmina i może chodzić o coś innego, ale w jednym z wywiadów Martin twierdził, że to nie chodzi o wynik walki NC i to jest kompletna bzdura.

 25. Martin cały czas nie rozumie, że takie działanie odpycha od KSW ambitnych zawodników, ale co mi tam.

  Zaden ambitny zawodnik nie pójdzie do ksw

 26. Zawsze to Kawul pierdolil kocopoły jak jakis perfumiarz, ale od kiedy złapał za kamere i zajął się gangsterskim kinem, to Martin przęjął jego obowiązki…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.