Organizacja KSW opublikowała pierwszą wideo zapowiedź gali KSW 53: „Fight Code” w Łodzi.

Kolejna gala największej polskiej organizacji MMA – KSW 53 odbędzie się 21 marca w Łodzi. W walce wieczoru tego wydarzenia wystąpi jedna z głównych gwiazd krajowego MMA, Mariusz Pudzianowski. Podczas siódmej wizyty KSW w łódzkiej Atlas Arenie do obrony tytułu w kategorii półśredniej stanie Roberto Soldić. Na marcowej gali kibice będą mogli również zobaczyć występy między innymi Michała Materli, czy Karola Bedorfa.

Rozpiska gali KSW 53 w Łodzi

17 KOMENTARZE

 1. Przeciwnik Pudzianowskiego ma rekordowo długi zarost ,jeszcze nikt z tak długą broda nie walczył w KSW , wiem że do gali jeszcze prawie miesiąc ale wydaje mi sie że tu może paść kolejny rekord :kawulpokapoka:

  :razz:ociesznymirek:  :razz:utinlaugh:

 2. Przeciwnik Pudzianowskiego ma rekordowo długi zarost ,jeszcze nikt z tak długą broda nie walczył w KSW , wiem że do gali jeszcze prawie miesiąc ale wydaje mi sie że tu może paść kolejny rekord :kawulpokapoka:

  :razz:ociesznymirek:  :razz:utinlaugh:

  Jak ma dłuższą brodę od Aslambeka to kupuję ppv  :mamed:

 3. Takie raczej bez polotu. Ani nie zachęca do obejrzenia, nie czuć hype'u ani nie irytuje patetycznymi frazesami Kawula…. Chyba brak konkretnego pomysłu na tę galę….

 4. Miesiąc do gali a tu zapowiedź walki mistrzowskiej Soldic vs no właśnie kto? TBA :usunto:

  I Pudzian z nokautem na słynnym Gracie o którym nic już chyba Nawet nie słychać, a Ten nokaut KSR  pokazuje chyba na każdym zwiastunie gali, na której walczy Pudzian :usunto:

 5. I Pudzian z nokautem na słynnym Gracie o którym nic już chyba Nawet nie słychać, a Ten nokaut KSR pokazuje chyba na każdym zwiastunie gali, na której walczy Pudzian :usunto:

  A to istnieje jakikolwiek inny materiał gdzie Mariusz kogoś nokautuje ciosem?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.