Telewizja Polsat opublikowała kolejną zapowiedź zbliżającego się wielkimi krokami reality show organizacji KSW Tylko jeden. Tym razem, w materiale wideo skupiono się na przedstawieniu historii walczących w programie zawodników i ich rodzin.

W programie „Tylko Jeden” który zadebiutuje w telewizji Polsat, 6 marca 2020 roku, 10 zawodników MMA walczyć będzie o kontrakt z najlepszą organizacją MMA w Polsce – KSW.

Prowadząca programu została autorka trzech bestsellerowych powieści z cyklu „365 Dni” i filmu o tym samym tytule Blanka Lipińska. W programie zobaczymy również szefów organizacji KSW Macieja Kawulskiego, Martina Lewandowskiego oraz dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego.

Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

20 KOMENTARZE

 1. Niby normalni goście ale życiorys każdego jakby skrojony pod filmową kliszę Pana Kawulskiego. Brzmi to trochę jak coś co będzie poniekąd wyreżyserowane… Dodatkowo nie mogę jakoś patrzeć na tę Blankę Lipińską….rzygać się chce gdy osoba jej pokroju wypowiada takie patetyczne frazesy…..

 2. Niby normalni goście ale życiorys każdego jakby skrojony pod filmową kliszę Pana Kawulskiego. Brzmi to trochę jak coś co będzie poniekąd wyreżyserowane… Dodatkowo nie mogę jakoś patrzeć na tę Blankę Lipińską….rzygać się chce gdy osoba jej pokroju wypowiada takie patetyczne frazesy…..

  Poniekąd?

  Tam każde pierdnięcie będzie wyreżyserowane.

 3. wiadomo, krew, pot i lzy

  Zawsze jak to słysze to mam przed oczami dosyć perwersyjny obraz wykreowany przez serial – "Spartakus, krew i piach"

  Który powinien brzmieć –

  "Spartakus, krew, sperma i męska dupa"

  Taka, nic nie wnosząca dygresja.

 4. Jak to możliwe.. że ten cyrk dalej ma miejsce:sos:, znając Polsat.. wejdą głosowania SMS na poszczególnych zawodników. "Jeżeli chcesz.. by Mariusz został w programie wyślij SMS o treści "Kswmma druga organizacja na świecie" na nr 999. Twój głos się liczy, pamiętaj.

 5. Zobaczyłem z ciekawości i już wiem, że to była pierwsza i ostatnia rzecz związaną z tym programem jaką obejrzałem.

 6. Jak to możliwe.. że ten cyrk dalej ma miejsce:sos:, znając Polsat.. wejdą głosowania SMS na poszczególnych zawodników. "Jeżeli chcesz.. by Mariusz został w programie wyślij SMS o treści "Kswmma druga organizacja na świecie" na nr 999. Twój głos się liczy, pamiętaj.

  Przeczytałem to z automatu głosem reklamującym ppv krsu na polsatcie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.