ufc 244 masvidal vs diaz bonusy

Kevin Lee (18-5) do walki z Gregorem Gillespie (13-1) przygotowywał się w Tristar Gym. Amerykanin podczas UFC 244 znokautował swojego rywala wysokim kopnięciem i spowodował zachwyt wśród kibiców w Nowym Jorku. Tuż po pojedynku Kevin udzielił wywiadu reporterom, w którym stwierdził, że w 155 funtach czuje się jak ryba w wodzie.

Świetnie jest móc wrócić do wygranych. Po dwóch porażkach czujesz, że w środku jest coś nie tak. Naprawdę minęły lata, zanim dorobiłem się tego kopnięcia. Czuję się kurew$%& dobrze. To był najczystszy nokaut w mojej karierze. Nie spodziewał się tego, większość zawodników w lekkiej nie spodziewała się tego. Wracam z nową siłą, której jeszcze nie widzieliście. Nie pokazałem nawet połowy swoich możliwości. Mam przed sobą wiele starć w UFC, a czuję się, jakbym dopiero startował.

Zmiana klubu na Tristar czyni mnie lepszym zawodnikiem. Jestem bardziej skupiony. Od zawsze mam talent i umiejętności, ale nigdy nie potrafiłem zebrać tego do kupy. Teraz wiem, że znalazłem odpowiednie miejsce i odpowiedni przepis, aby połączyć to wszystko w jedną całość.

Mam do zrobienia pas w 155 funtach. W tej dywizji zaczynałem i w tej dywizji będę błyszczeć.

Przed walką z Gillespie ”Motown Phenom” zajmował 10 miejsce w rankingu wagi lekkiej. Do top 5 pozostają mu takie nazwiska jak: Cerrone, Felder, Hooker, Iaquinta czy Barboza. Mimo to pojawiają się pewne przecieki o jego pojedynku z Islamem Makachaevem.

19 KOMENTARZE

 1. Z całym szacunkiem, ale do momentu tego high kicka to koleś z mniejszym zasięgiem karcił Cię lewym prostym że aż miło.

 2. Z całym szacunkiem, ale do momentu tego high kicka to koleś z mniejszym zasięgiem karcił Cię lewym prostym że aż miło.

  ciosy Gillespiego można dosłownie policzyć na palcach u jednej ręki

 3. Da się tego gronkowce zupełnie wyleczyć czy to będzie w nim siedzieć i co chwilę wracać?

  Będzie wracać. Gdyby nie to KO wygazowałby się w drugiej rundzie.

 4. Aż strach pomyśleć co by było jakbyś pokazał 100% mogłoby nie starczyć paliwa w baku albo Gregor by się nigdy nie obudził, jednego zabrać ci nie można chyba najlepszy nokaut 2019.

 5. Następna walka i wpierdol ,to nic nie znaczy że wygrał teraz z gościem o 8 kg lżejszym i o wiele niższym

 6. Kurwiu.. Nokaut spektakularny ale od następnego pojedynku wrócisz na prawidłową ścieżkę dostawania regularnego wpierdolu. Pozdrawiam RDA.

 7. ciosy Gillespiego można dosłownie policzyć na palcach u jednej ręki

  Dużo masz tych palców, poza tym jakoś Lee dziwnie mocno rozbity jak na 3-4ciosy

 8. Dużo masz tych palców, poza tym jakoś Lee dziwnie mocno rozbity jak na 3-4ciosy

  sprawdź sobie, 9 ciosów Gillespiego i 21 Lee.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.