Kamaru Usman UFC 245

Kamaru Usman (15-1) zdecydowanie nie popiera poglądów politycznych Colby’ego  Covingtona (15-1). Nigeryjczyk przeniósł się do USA w młodym wieku i ciężko pracował na to, aby znaleźć się na szczycie. Co więcej, jest on dumnym imigrantem i wierzy, że ma więcej wspólnego ze wzorem Amerykanina niż jego rywal.

Ten kraj to imigranci. On chce, aby imigranci wynosili się stąd. Muszę uświadomić mu, że jestem większym Amerykaninem niż on sam.

Przyjechałem tutaj, harowałem i dotarłem do tego miejsca. Robiłem wszystko zgodnie z prawem, nie oszukiwałem, nie kłamałem. Nigdy nie obrażałem innych, zawsze płaciłem podatki. Teraz jestem na szczycie, a on patrzy na mnie z dołu. Żyję Amerykańskim snem.

Ten gość nigdy nie przeszedł przez tak ciężkie chwile, jak ja. Nigdy nie widział takich rzeczy. Od zawsze miał przywileje i dlatego czuje, że powinien być mistrzem.

Do starcia obu panów dojdzie na UFC 245 w Las Vegas – 14 grudnia. Na gali zobaczymy także walkę o mistrzostwo kategorii piórkowej pomiędzy Maxem Hollowayem a Alexandrem Volkanovskim oraz podwójną mistrzynię Amandę Nunes, która podejmie Germaine de Randamie.

25 KOMENTARZE

  1. Usman szacunek dla ciebie za te słowa. Miło slyszec to od czarnego goscia który. Szacunek że nigdy nie oszukiwales, nie byles karany, nikogo nie obrazales i robiles wszystko wedllug prawa. Ale tylko nie manipuluj faktami. Zapewne uważasz że Colby nie chce imigrantów w Ameryce bo głosuje na Donalda Trumpa? Colby, Trump jak i miliony innych amerykanów Nie chcą w kraju ZŁYCH imigrantów! Elo

  2. Ooo, leci z "white privilleges"? Typowa czarna roszczeniowa gadka…

    Prawie wszystkie czarnuchy z jednej beczki

  3. Colby mówił o nielegalnych imigrantach. A Usman jak zwykle w formie, jaki on biedny a wszyscy wokół dostali wszystko za darmo.

  4. Colby mówił o nielegalnych imigrantach. A Usman jak zwykle w formie, jaki on biedny a wszyscy wokół dostali wszystko za darmo.

    Jak na "dobrego" murzyna przystało. Zawsze ofiarą.

  5. Chciałem pokazać, że faktycznie jest zajebiście amerykański, skoro na ważeniach ma wymalowaną flagę Nigerii na gębie :tongue:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.