Kamaru Usman (15-1) oraz Anthony ”Rumble” Johnson (22-6) postanowili wybrać się na wspólny trening, o czym poinformował Nigeryjczyk za pomocą mediów społecznościowych. W opisie zdjęcie umieścił on krótką informację o tym, że nadchodzą nowe, duże wiadomości i być może chodzi tutaj o jego obronę pasa w 170 funtach.

Trzeba przyznać, że Amerykanin na tym zdjęciu to już zdecydowanie nie waga półciężka. Sam ”Rumble” kusi swoim powrotem do oktagonu w 2020 roku, jednak samo UFC nie potwierdziło tych informacji i zawodnik nie znajduje się na liście testowanych atletów przez USADA.

SPRAWDŹ: Przemiana Anthony’ego ”Rumble” Johnsona w kulturystę. 

25 KOMENTARZE

 1. kolejną obronę pasa w 170 funtach.

  :damjan: Coś mnie ominęło czy Marty już wyjaśniał kogoś? Chyba że chodzi o te awanturki w hotelowych korytarzach. :matt: Może by tak Marty pasa zaczął bronić, a nie napinać się jak plandeka na wywrotce gruzu? Irytujący typ, na tyle irytujący że człowiek jest gotów kibicować Kolbie.:mamedwhat:

 2. Rumble pierwsze tarcze od 2 lat, czyli pewnie nic a nic nie trenował przez te lata… No, już widzę go w ciężkiej, tak. Do Top 5 nie wbija.

 3. Jaki ten Usman jest olbrzymi przecież oni są prawie tacy sami gabarytowo. Jakim cudem on zbija do tej 77 to ja nie wiem

 4. Jak to coś zbija do 170 ja pierdolę. I jeszcze śmie dawać nudne walki.

  Też to rozkminiam. Jak on robi 170, to jest niemożliwe.

 5. Też to rozkminiam. Jak on robi 170, to jest niemożliwe.

  powinni robic wazenia przed wejsciem do klatki, ot tak, zeby ludzie zobaczyli ile oni wnosza do klatki, bo taki kamaru to jak dla mnie polciezki.

 6. Jaki ten Usman jest olbrzymi przecież oni są prawie tacy sami gabarytowo. Jakim cudem on zbija do tej 77 to ja nie wiem

  Jakto prawie tacy sami? Nawet ślepy dostrzeze roznice z 10-15 kg

 7. Jakto prawie tacy sami? Nawet ślepy dostrzeze roznice z 10-15 kg

  No co Ty? To była w pewnym sensie przenośnia, która miała podkreślić moje niedowierzanie temu, jak Usman robi 77 kg 😉

 8. Zobaczyliście co po niektórzy trochę rzeźby i się obsraliście z wrażenia. Wyraźne mięśnie robią wrażenie na zdjęciu że typ jest duży. Z bliska od razu widać posturę.

 9. Zobaczyliście co po niektórzy trochę rzeźby i się obsraliście z wrażenia. Wyraźne mięśnie robią wrażenie na zdjęciu że typ jest duży. Z bliska od razu widać posturę.

  Masz rację, przybliżyłem zdjęcie i już Usman nie wygląda tak potężnie.

 10. Na silce byle pała się nawodni i w koszulce jest większy od niego. Ale to nie ta jakość i struktura bez koszulki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.