Jorge Masvidal Kamaru Usman

Jorge Masvidal (34-13) pojawił się w Meksyku na sobotnią galę UFC. Zawodnik został schwytany przez reporterów za kulisami i zapytany o swój pojedynek z Natem Diazem (20-11). Co ciekawe temat zszedł na Kamaru Usmana (15-1) i jego obronę pasa przeciwko Amerykaninowi.

Otrzymałem kilka nazwisk na swoje kolejne starcie. Tak i był tam Usman. Powiedziałem ok, zrobimy to i jedyną osobą, która tego nie powiedziała to Kamaru. Powiedzieli mu wtedy, że straci pas, jeżeli nie będzie go bronił. Wtedy obecny mistrz oddzwonił i zmienił zdanie, jednak było już za późno. Otrzymaliśmy Nate’a Diaza, gościa, który chce walczyć. To będzie najcięższa walka w historii UFC.

Jak myślicie, dlaczego powiedział nie? Wiedział, że Jorge go ochrzci. On nigdy nie chciał się ze mną bić. Jedyna słuszna rzecz, którą robi to wąchanie facetom jajek. Nie potrafi walczyć. Nienawidzi uderzać, nawet kiedy ma kogoś w parterze.

To nie tak, że nie mam szacunku dla zapaśników. Taki Khabib Nurmagomedov robi wszystko, żeby zakończyć walkę przed czasem. Szuka poddania albo tłucze ile się da. Stylu Usmana nie szanuję. Nie interesuje mnie jego charakter i tym podobne.

Czym więc jest walka ze stocktońskim gangsterem?

To coś więcej niż pas. Zobaczycie, my nie obrzucamy się mięsem, a pojedynek sprzedaje się sam. Wszystko na to wydarzenie jest prawie wyprzedane.

Obiecałem szefom ogrom przemocy. Nie zatrzymam się, dopóki moje serce nie przestanie bić. Taką mam już mentalność. To starcie jest trochę inne, bo mój przeciwnik jest moim odbiciem lustrzanym. Chce mnie zniszczyć i to dodaje mi motywacji.

16 KOMENTARZE

 1. Zobaczycie, my nie obrzucamy się mięsem, a pojedynek sprzedaje się sam.

  Zobaczymy jak się finalnie sprzeda, ciekawy jestem.

  Otrzymałem kilka nazwisk na swoje kolejne starcie. Tak i był tam Usman.

  Chcieli wydymać Kolbę. :beczka:

 2. Usman zabiera Cie do szkoly Jorge tak wiec nie pierdol o jakims wachaniu jaj bo kazdy walczy w plaszczyznie w ktorej jest najlepszy. Jak chcesz sie tylko napierdalac na piesci to idz moze do boksu. Jeszcze bedziesz mial okazje zderzyc sie z ta sciana zwana Usman spokojnie.

 3. Jorge wachał jaja Demiana Mai, Nate tez może go zgwałcić. Ja tam nie spodziewam się jakieś mega walki, promocja jest OK ale jak nie będzie tam jakiegoś KO w wykonaniu Jorge to będzie raczej 5 rund czegoś takiego co Nate zrobił z Pettisem.

 4. Jorge nie martw się Usman i tak straci pas po nowym roku. Tylko dziwie się dlaczego tym razem nie zaakceptował tej walki, bo walka z Masvidalem to byłoby najłatwiejsze zadanie dla niego biorąc pod uwagę jeszcze Kolbę czy Leona Scotta.

 5. Najlepsze w tej całej zawierusze jest właśnie to, że Usman i Colba są ruchani bez mydła i płaczą po domach. Plus jeszcze nigdy tak wyraźnie nie było widać, że widzowie faktycznie w kutasie mają jakieś mistrzowskie pasy. I teraz ten Usman został z tym pasem jak Himilsbach z angielskim.

 6. Dobrze prawi. Nawet jeżeli Usman prawdopodobnie by go porobił tak nie każdemu musi się podobać to jak walczy

  Ale Usman jest mistrzem i ma pas. A Mass niedawno byl po 2 porazkach z rzedu i na ta chwile na 4 walki ostatnie ma bilans 2-2 tak wiec smiesznie to brzmi z jego ust… Jak sie uwaza za takiego skurwiela to powinien rozpykac Usmana w stojce i nie dopuscic zeby uzyl swojej najlepszej broni czyli zapasow.

 7. Dobrze prawi. Nawet jeżeli Usman prawdopodobnie by go porobił tak nie każdemu musi się podobać to jak walczy

  W punkt

  Jest różnica między zapaśnikiem który chce Ciebie dopaść (Khabib, niegdyś Cain) niż takim Usmanem. Nie sposób odnieść wrażenia, że ten ostatni woli po prostu bezpiecznie dowieźć decyzję niż poszukać skończenia przed czasem. Takie zapasy faktycznie ciężko się ogląda :siara:

 8. Ale Usman jest mistrzem i ma pas. A Mass niedawno byl po 2 porazkach z rzedu i na ta chwile na 4 walki ostatnie ma bilans 2-2 tak wiec smiesznie to brzmi z jego ust…

  A dlaczego śmiesznie? Mas jest bardzo widowiskowym zawodnikiem i zarzuca drugiemu, że jest nudny. Kto jak kto, ale on akurat ma prawo wyrażać się w ten sposób. On nie twierdzi, że Usman jest słaby, bo wtedy rzeczywiście byłoby to śmieszne z jego ust, patrząc na osiągnięcia. Śmieszny natomiast to jest dla mnie Colba, który zarzuca czarnemu brak nokautów będąc samemu jednym z największych waciakiów w UFC.

  Jak sie uwaza za takiego skurwiela to powinien rozpykac Usmana w stojce i nie dopuscic zeby uzyl swojej najlepszej broni czyli zapasow.

  Najpierw musi z nim zawalczyć. Twierdzi, że dostał propozycję i ją przyjął. Czy mówi prawdę? Tego nie wiem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.