Joe Rogan - Donald Trump

Joe Rogan w swoim podcaście – Joe Rogan Experience gościł Grega Fitzgeralda. Temat panów po chwili zbiegł na prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa. Sam prowadzący przyznał, że ludzie gwizdali bardzo głośno na arenie, kiedy głowa państwa pojawiła się na UFC 244. Wideo z całej sytuacji możesz obejrzeć tutaj.

Gwizdali na niego ile się kur$% dało – mówi Rogan.

Byłeś tam? – odpowiedział Fitzgerald – bo słyszałem od jednego obozu, że ludzie przywitali go, skandując.

Słuchaj, zdjąłem słuchawki, aby tego posłuchać i to był jeden wielki gwizd. 18 tysięcy osób gwizdało.

Greg przypomniał także, że jeden z synów Donalda mówił o skandowaniu ”USA”, kiedy jego ojciec wszedł na arenę.

Może z 4 osoby skandowały ”USA”. Tak powiedział Donald Jr? Posłuchaj, jeżeli byłbyś moim ojcem, to sam bym tak powiedział. Z pewnością część ludzi biła mu brawo, ale kiedy miałbym postawić pieniądze czego było więcej – oklasków czy gwizdów… To były kur#%$*&@ gwizdy. Trump był koło mnie i słyszałem doskonale.

28 KOMENTARZE

 1. "I could hit him with a rock" – no mógł, the kamień był nawet na widowni : D Swoją drogą Rogan się nie pierdoli. Nie lubię jego niektórych wypowiedzi, ale nie sposób mu odmówić że przekaz ma dobry.

 2. Joe nigdy nie owija w bawełnę – zarówno mówiąc do mikrofonu w trakcie gal jak i w swoich podcast'ach. Osobiście bardzo lubię go słuchać i uważam, że z większością jego opinii ciężko się nie zgodzić. Podobnie w przypadku "głośnej" sytuacji z Trump'em.

 3. Tam raczej jego elektoratu bym nie szukał: kibice  zawodników  z ME i C-ME+sama lokalizacja, to nie są wyborcy Donalda.

 4. Owczy pęd ( chyba tak to się nazywa). Jeden burak zagwizdał reszta gwizdała nie wiedzac nawet po chuj.

 5. Owczy pęd ( chyba tak to się nazywa). Jeden burak zagwizdał reszta gwizdała nie wiedzac nawet po chuj.

  A może zwyczajnie nie są fanami Trumpa?

 6. A może zwyczajnie nie są fanami Trumpa?

  Oni tam są fanami McDonald'sa albo jakiegoś Popeye Chicken Sandwich, bądź  pewny, że 98% z nich tam gówno wie o polityce. Płyną z nurtem szamba tak jak i u nas :fjedzia:

 7. Niby mma, pas madkojebcy na szali, a na widowni samo lewactwo :eddieconspiracy:

  Myślę że maczała w tym palce grupa Bilderberg, a może nawet reptilianie i iluminaci …

  Może ktoś powinien przeprowadzić śledztwo w tej sprawie, może Grzegorz Braun na swoim kanale YouTube,

  Szczęść Boże!

 8. Joe Rogan w swoim podcaście – Joe Rogan Experience gościł Grega Fitzgeralda.

  :beczka:

  gosciu nazywa sie Fitzsimmons 😆

 9. Rogan lewicowiec który od pierwszego dnia wylewał pomyje na Trumpa. 18 tysięcy gwizdało ale Rogan był wstanie usłyszeć 4 osoby skandujące usa.

  Gość ma niezwykłe uszy był wstanie wszystko policzyć. Tylko może by wytrzeźwiał choć raz w życiu to może by miał bardziej precyzyjne spojrzenie na otaczający go świat a nie dzień w dzień naćpany chodzi.

 10. Rogana lubię, ale jest zdeklarowanym przeciwnikiem Trumpa i właśnie skorzystał z możliwości żeby dać temu wyraz, jakby Bernie na galę przyszedł to pewnie wszyscy by mu bili brawo na stojąco według Rogana, pzdr

 11. O już zaczyna, nie ma się nic sensownego do powiedzenia w temacie to można pojechać po tym co ktoś sobie robi w wolnej chwili. Wszędzie widze obrońcy trzeźwości, przypomnijcie sobie o tym jak będziecie znów naj*bani w weekend.

 12. No i dobrze, że go wybuczeli i wygwizdali. Wybrał, życie człowieka, którego ludzie nie lubią, to po chuj się pałęta między ludzi, kolegów tam  szukał? Poeta pamięta, możesz go zabić narodzi się nowy. Lepszy dla niego byłby świt zimowy i gałąź pod ciężarem zgięta hehe, czytajcie dzieci poezję.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.