Joanna Jędrzejczyk już niebawem może zameldować się ponownie w oktagonie UFC. Polka poinformowała swoich fanów o wylocie na Florydę, gdzie trenuje w klubie American Top Team. Nasza rodaczka w mediach społecznościowych stwierdziła, że każda taka podróż daje jej ogromną szansę rozwoju i tak może być kolejnym razem — ATT słynie z najlepszych zawodników na świecie, a także trenerów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🇵🇱. Yhyym!🙋🏻‍♀️ To się dzieje naprawdę🙈 Spakowana i w pełni gotowa do kolejnej podróży.🛩 Każdy dzień i każda podróż uczy oraz daje nam ogromną szansę rozwoju.💥 Pomimo codziennych trudów i nieudolności, staram się budzić z uśmiechem, optymizmem i realistycznym podejściem.❣️ Tego życzę i Wam.🤲🏼 Buziaki! Bądźcie silni i dzielni❤️✊🏼 🌟 PS Po wielu latach wyeksponowałam pas mistrzowski UFC (moje marzenie, życiowy i zawodowy cel, ambicje, trud pracy, krew, pot, łzy i poświęcenie)🌟 Spełniajcie się życiowo!✊🏼 🇺🇸. Yhyym!🙋🏻‍♀️ This is really happening.🙈 Packed and fully ready for the next trip.🛩 Every day and every journey teaches and gives us a great chance to develop.💥 Despite everyday hardships and incapacities, I try to wake up with a smile, optimism and a realistic approach.❣️ I wish you could do this as well. Kisses! Be strong and brave.✊🏼❤️ 🌟 PS After many years, I’ve finally exposed the UFC belt – the sum of my dreams, life and professional goal, ambitions, hard work, blood, sweat, tears and dedication.🌟 📲 Gablotka została wykonana na zamówienie przez @achdeco_polska 🧡 👸🏻 #ontheroad #ontheroadagain #travelholic #timetotravel #ufc #wmma #ufcbelt #ufcchamp #ufcchampion #onamission

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

 Oczywiście Joanna jest już na miejscu, o czym możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych polskiego zawodnika – Krzysztofa Jotki, który także swoją formę szlifuje na Florydzie.

🇵🇱 Joanna Jedrzejczyk znów na Florydzie! 👊🇺🇸 Joanna is back in Florida! 👊

Opublikowany przez Krzysztofa Jotkę Czwartek, 12 listopada 2020

Jakiś czas temu była mistrzyni UFC wspominała, że nie może wrócić do treningów ze względu na epidemię koronawirusa. Nie chciała ona przygotowywać się w Polsce poza American Top Team, bez Mike’a Browna. Plan był taki, aby w drugiej połowie roku wrócić do USA i właśnie się udało. Co więcej, Polka niezbyt garnie się do toczenia pojedynków bez publiczności, Joanna uważa, że potrzebuje energii i emocji, którą zapewniają jej fani. Podczas pobytu w Polsce Joanna mocno wspierała Mateusza Gamrota w jego drodze do UFC. Pomogła mu ona spełnić marzenia dzięki kontaktom na Florydzie. W dodatku informowała ona w rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla Super Expressu, że widzi się w roli menedżera zawodników i dlatego też ukończyła studia na kierunku brand marketing.

Na razie nieznane są negocjacje Polki z największą organizacją MMA na świecie. Zapewne Joanna chciałaby dostać rewanż z Weili Zhang, jednak ta może zmierzyć się ze swoją rodaczką Xiaonan Yan, która w ekspresowym tempie idzie przez wagę słomkową. W dodatku wydaje się to być dobrym pomysłem na promocję MMA w Chinach. Xiaonan Yan trafiła do UFC w roku 2017 i od tamtej pory jest niepokonana w amerykańskiej organizacji. W swoich bojach pewnie rozbiła: Angelę Hill, Karolinę Kowalkiewicz i Claudię Gadelhę.

11 KOMENTARZE

 1. Serio, gdyby zmienić tło i stroje niektórych na tym zdjęciu, to nie domyśliłbym się że to ma coś z MMA wspólnego.

  BTW. Gezary miodzio!

 2. Zamiast z Valerie Louredą się koniecznie spotkać, obściskać się na dzień dobry, to woli żreć typowy amerykański obiad z tym konfidentem!!! :matt:

 3. Ta walka na horyzoncie i je fryty z kurczakiem 😀 MMAPudelek. Wróciła, bo ma tam gym i biznesy dogląda.

 4. Ta walka na horyzoncie i je fryty z kurczakiem 😀 MMAPudelek. Wróciła, bo ma tam gym i biznesy dogląda.

  Taa bo zjadła pare frytek wiec na pewno nie ma walki

  :mjsmile:

  Na dniach ogłoszą jej walke,  tak to by tam nie leciala

 5. Pojechała sobie na Florydę cyknąć  zdjęcie z Jotko a nie walka na horyzoncie, wieczorem będzie fotka jak goli nogi w hotelu.

 6. W sumie jakby Janek miał walczyć z Adesanyą, to Joanna w co-main, albo na karcie głównej byłoby dobrym posunięciem, plus należałoby taką walkę wygrać :lol:.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.