Jared Cannonier UFC on ESPN+ 18

Jared Cannonier (13-4) pokonał Jacka Hermanssona (20-5) przez nokaut na UFC on ESPN+ 18 w Kopenhadze. Walka trwała niespełna dwie rundy. Koniec pojedynku zapoczątkował prawy podbródkowy Amerykanina, a następnie walka została przerwana ze względu na ciosy w parterze, przed którym Szwed nie był w stanie się bronić.

1 Runda: Hermansson na początku starcia wyprowadził 4 niskie kopnięcia i zepchnął pod siatkę Jareda, jednak ten dobrze pracował w klinczu i wybronił próbę obalenia. Szwedowi udało się po chwili wykonać suplesa i obalił Amerykanina, lecz Cannonier szybko uwolnił się i wrócił do stójki. Trzeba przyznać, że boksersko ”Killa Gorilla” radził sobie świetnie do samego końca, gdyż wyprowadzał celne kombinacje. 5 minut upłynęło w bardzo dobrym tempie.

2 Runda: Cannonier po 12 sekundach ekspresowo ruszył na Jacka Hermanssona i trafił go krótkim ciosem podbródkowym. ”The Joker” znalazł się na plecach, a Amerykanin nie wypuścił swojej okazji i raz po raz trafiał ciosami.

22 KOMENTARZE

 1. FENOMENALNY występ. Pora na starcie z Romero.

  Przypomnę jeszcze, że Jano ma na swoim koncie zwycięstwo nad tym potworem.

  Niby Reyes też, ale chuj z nim.

 2. Cannonier odbył długą wędrówkę zanim trafił do odpowiedniej dla siebie dywizji. W wyższych dywizjach brakowało mu gabarytów przez co odstawał od innych, a tutaj widać przede wszystkim, że nie tak łatwo go stłamsić, a defensywa zapaśnicza wcale nie jest zła. Być może Michał powinien wziąć przykład z Jarreda.

  Hermansson nigdy nie przekonywał do siebie i dzisiaj utwierdził mnie w przekonaniu, że nie jest żadną czołówką.

 3. Cannonier odbył długą wędrówkę zanim trafił do odpowiedniej dla siebie dywizji. W wyższych dywizjach brakowało mu gabarytów przez co odstawał od innych, a tutaj widać przede wszystkim, że nie tak łatwo go stłamsić, a defensywa zapaśnicza wcale nie jest zła. Być może Michał powinien wziąć przykład z Jarreda.

  Hermansson nigdy nie przekonywał do siebie i dzisiaj utwierdził mnie w przekonaniu, że nie jest żadną czołówką.

  Hermansson jest czołówką, ale Cannonier jest bardziej czołówką. Proste.

 4. Jack za bardzo chciał skończyć walkę szybko i przenieść ją do parteru i mimo iż notował jakieś tam mniejsze sukcesy w stójce no to nie sprostał. Jarred wyczekał moment i zakończył walkę. Pomysł z jego starciem z Romero były bardzo dobry.

 5. Brawo Jared, teraz zobaczyłbym go z przegranym Adesanya/Whittaker (Czyli Robem).

  Robert pewnie znów będzie hospitalizowany. Jareda zobaczyłbym z wygranym Gastelum vs Till lub z Romero.

 6. Co to za laluś w avatarze?

  Bryce Mitchell, taka piperka z TUFa, kategoria pomiędzy "poniżej godności mężczyzny", a Bastkiem. Szkoda gadać generalnieSPOILER
  Tu wstaw ulubioną emotę z Martinem

 7. Bryce Mitchell, taka piperka z TUFa, kategoria pomiędzy "poniżej godności mężczyzny", a Bastkiem. Szkoda gadać generalnieSPOILER
  Tu wstaw ulubioną emotę z Martinem

  Ale bastka to Ty szanuj. To nie jest bedorf żeby sobie nim mordę wycierac :lesnarhappy:

 8. Ale bastka to Ty szanuj.

  Człowieku, ja tutaj nikogo tak nie szanuję jak Bastka, jedynie temat wagi stanowi dla mnie jakiś tam powód do żartów, ale to i tak z czystej sympatii. Poza tym Bastek król.

  Dalszą część Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza.

  ::duszenie::

 9. Człowieku, ja tutaj nikogo tak nie szanuję jak Bastka, jedynie temat wagi stanowi dla mnie jakiś tam powód do żartów, ale to i tak z czystej sympatii. Poza tym Bastek król.

  Dalszą część Twojej wypowiedzi pozostawię bez komentarza.

  ::duszenie::

  :razz:ociesznymirek::conorsalute:

 10. To co napierdalal w parterze Jared to powinno byc instruktazem jak powinno wygladac gnp. No napierdalal srogo takie bomby ze niektorzy z taka sila nie uderzaja w stojce brawo kurwa trzymam kciuki w kolejnych walkach:applause:

 11. To co napierdalal w parterze Jared to powinno byc instruktazem jak powinno wygladac gnp. No napierdalal srogo takie bomby ze niektorzy z taka sila nie uderzaja w stojce brawo kurwa trzymam kciuki w kolejnych walkach:applause:

  To prawda, jak oglądałem to aż mi w głowie huczało i się w niej kręciło 😕

 12. To prawda, jak oglądałem to aż mi w głowie huczało i się w niej kręciło 😕

  I tak powinien wyglądać finiszer Lorda. Wtedy by był bonus, i spokojny rozwój pod bardziej fizycznych przeciwników. A tak? Miras jakieś kupony wygrał, ale on raczej nie myśli w przyszłość, to nie ten typ pszeczkolaka.

 13. To prawda, jak oglądałem to aż mi w głowie huczało i się w niej kręciło 😕

  To pewnie po alkoholu 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.