Jamahal Hill przyglądał się z bliska walce Alexa Pereiry i Jiriego Prochazki na UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku w miniony weekend. Według byłego mistrza, zakończenie tej walki było przedwczesne i obaj zawodnicy nie są na jego poziomie.

Pereira wszedł do pojedynku mistrzowskiego w nowej dla siebie kategorii wagowej, w dywizji do 93 kilogramów UFC, po wygranej z Janem Błachowiczem. Jego rywalem był powracający po ciężkiej kontuzji barku Jiri Prochazka. Ostatecznie Brazylijczyk wygrał z Czechem przez nokaut w drugiej rundzie pojedynku, a ich walkę skomentował były mistrz, Jamahal Hill, w rozmowie z analitykami UFC po gali.

Według mnie przerwanie było zbyt wczesne, Prochazka nadal miał chwyt na jego biodrach. Musisz pozwolić mistrzowi walczyć… Jiri jest mistrzem i czuję, że zasłużył na szacunek i pozwolenie mu na dalszą walkę, walkę z przeciwnościami i nie uważam, że dostał na to szansę. Taka jest jednak gra. Ostatecznie uważam, że nie są na moim poziomie. Żaden z nich. Nie mają ze mną szans w każdym aspekcie tej gry i nie mogę doczekać się mojego powrotu w zdrowiu, żeby wam to pokazać.

Hill (12-1, 1 NC MMA) zdobył tytuł mistrzowski na UFC 283 w styczniu tego roku w Brazylii w walce z Gloverem Teixeirą. Teraz Pereira będzie miał więc możliwość zrewanżowania się za swojego trenera, który pomaga Poatanowi w przygotowaniach. 32-letni Sweet Dreams ma wygrane z m.in. Johnnym Walkerem, Thiago Santosem czy Ovincem St. Preux. 7 z 12 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO. Jego następnym rywalem będzie prawdopodobnie mistrz dywizji do 93 kilogramów UFC. Zawodnik wierzy, że wróci do akcji po zerwaniu ścięgna Achillesa w drugim kwartale 2024 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,901 komentarzy 2,910 polubień

Jamahal Hill przyglądał się z bliska walce Alexa Pereiry i Jiriego Prochazki na UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku w miniony weekend. Według byłego mistrza, zakończenie tej walki było przedwczesne i obaj zawodnicy nie są na jego poziomie. Pereira wszedł do pojedynku mistrzowskiego w nowej dla siebie kategorii wagowej, w dywizji do […]

Odpowiedz polub

click to expand...