Podczas minionej gali UFC 256 doszło do niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku w kategorii średniej pomiędzy Ronaldo Souzą i Kevinem Hollandem. Amerykanin, który wyrasta na gwiazdę organizacji, w niezwykle efektowny sposób znokautował swojego oponenta już w pierwszej rundzie. Popularny „Jacare” na Instagramie opublikował ostatnio materiał wideo, w którym postanowił odnieść się do dotkliwej przegranej.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mi kibicowali. Obóz przygotowawczy był bardzo ciężki i jestem naprawdę zdenerwowany przegraną. Lecę właśnie do Brazylii. Spędzę teraz czas z rodziną. Dziękuję wszystkim tym, którzy na mnie stawiali. Wrócę silniejszy.

Dla 41–letniego weterana wszechstylowej walki wręcz sobotnia porażka była już trzecią z rzędu. Wcześniej, w listopadzie ubiegłego roku, znany ze wybitnych umiejętności parterowych Brazylijczyk zaliczył nieudany debiut w kategorii półciężkiej, gdzie przegrał z Janem Błachowiczem przez niejednogłośną decyzję sędziów. Po tej walce zdecydował się wrócić do wagi średniej.

Na tę chwilę nieznana jest dalsza sportowa przyszłość Souzy, któremu ostatnio w oktagonie nie wiedzie się najlepiej. Na pewno jednak nie napawa go optymizmem fakt, że UFC planuje liczne zwolnienia.

11 KOMENTARZE

  1. To się żałośnie oglądało, jak weteran Jacare za wszelką cenę chciał obalić jakby wgl stójki nie miał. A przecież miał ciężkie ręce jak na średnią kiedyś. Jasne sygnały idą z góry, że pora kończyć panie aligator!

  2. To się żałośnie oglądało, jak weteran Jacare za wszelką cenę chciał obalić jakby wgl stójki nie miał. A przecież miał ciężkie ręce jak na średnią kiedyś. Jasne sygnały idą z góry, że pora kończyć panie aligator!

    Ręce dalej ma ciężkie, ale szybkości już nie ma i kondycji.

  3. Ja nie rozumiem dlaczego oni na siłę chcą kontynuować kariery skoro są już wrakiem zawodnika.

    Nowy etap w życiu. Praktycznie przyznajesz samemu sobie że jesteś już stary i teraz nadchodzi wielka zmiana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.