Israel Adesanya miał przyznać się do jazdy samochodem pod wpływem alkoholu, za co został złapany w Nowej Zelandii przed swoją walką na UFC 293.

Jak donosi The New Zealand Herald, były mistrz kategorii średniej UFC, Israel Adesanya, przyznał się do prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, do czego miało dojść w sierpniu tego roku, przed jego walką na UFC 293 z Seanem Stricklandem. W jego organizmie badania wykazały 87 miligramów alkoholu na 100 mililitrów krwi, kiedy to dopuszczalny, legalny limit w Nowej Zelandii to 50 miligramów alkoholu na 100 mililitrów krwi. Tak Adesanya miał wypowiedzieć się na ten temat w swoim oświadczeniu.

Chcę przeprosić społeczność, moją rodzinę, drużynę za tę decyzję – prowadzenie auta po piciu alkoholu podczas kolacji. Zostałem zatrzymany i pobrano mi krew – badanie wykazało 87 miligramów alkoholu na 100 mililitrów krwi. Jestem rozczarowany swoim zachowaniem, to nie było prawidłowe. Wiem, że ludzie mnie obserwują i chcę dać im znać, że takie zachowanie nie jest dopuszczalne.

Według raportu, maksymalną karą dla Adesanyi mogą być trzy miesiące w więzieniu albo grzywna w wysokości prawie 2680$. Jego przesłuchanie odbędzie się 10 stycznia 2024 roku. 34-letni The Last Stylebender przegrał 10 września na UFC 293 w oktagonie UFC z Seanem Stricklandem, po tym jak Amerykanin wygrał z nim przez decyzję sędziowską, dominując nad rywalem. Były mistrz kategorii średniej UFC w ostatnich 7 walkach ma na bilans 4-3. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Alexem Pereirą, Robertem Whittakerem czy Jaredem Cannonierem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Israel Adesanya miał przyznać się do jazdy samochodem pod wpływem alkoholu, za co został złapany w Nowej Zelandii przed swoją walką na UFC 293. Jak donosi The New Zealand Herald, były mistrz kategorii średniej UFC, Israel Adesanya, przyznał się do prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, do czego miało dojść w sierpniu tego roku, przed jego walką na […]

Odpowiedz polub

click to expand...