Potyczki w mediach społecznościowych pomiędzy mistrzem wagi średniej — Israelem  Adesanyą a Jonem Jonesem poszły nieco za daleko. Tuż po zwycięstwie Nowozelandczyka nad Paulo Costą pojawił się pomysł zestawienia go z Amerykaninem. Ta walka sprzedała się już na portalach, a sprawy przybrały kierunek osobisty, jednak w ostatnim czasie to trochę za wiele. Obaj zawodnicy odnieśli się do swoich rodziców w ostatnich wpisach.

Jon Jones zadał pytanie Israelowi, czy jego ojciec doradził mu walkę z nim i czy jest pewien, że to dobry wybór. Na to ”Izzy” odpowiedział, że matka ”Bonesa” byłaby rozczarowana swoim synem i tym, kim się stał. Sęk w tym, że rodzicielka Jona nie żyje.

Odniósł się do mojego ojca, a ja do jego matki, która zmarła — mówi Israel dla MMAFighting. Ludzie piszą mi w komentarzach, że nie powinienem tego wyciągać, to przykre. Mam w to wyj*bane czy jego matka żyje, czy nie. Nie mów o moim ojcu, o mojej rodzinie. Jeżeli to zrobisz, to ja nie zawaham się odnieść do twoich bliskich.

Niepotrzebnie wciągał w to mojego ojca. Nie powiedziałem niczego złego o jego matce, z pewnością była kochaną kobietą. Zresztą widać, że ktoś się o niego troszczył, bo inaczej by nie przeżył poza klatką. Nigdy nie powiedziałem niczego złego o jego mamie. Nie będę o niej mówić, jeżeli on nie będzie poruszał tematu mojego ojca.

Powiedz jeszcze raz cokolwiek o mojej rodzinie, a stanę się chamem. Nie mam hamulców, możemy się okładać ku*wami ile tylko chcesz. Jon to kawał ch*ja, ja sam nie jestem idealny, ale jak coś zepsuję, to staram się to naprawić w porównaniu do niego. On nigdy się nie nauczy niczego na własnych błędach.

Adesanya w końcówce wywiadu wspomniał o tym, że nie widzi żadnego problemu, aby nadal prowadzić medialną wymianę z Jonesem. Warunek jest tylko jeden, odnosimy się do ludzi, którzy są wokół walki.

Możesz gadać o moim trenerze, ponieważ to też jego biznes. Jeżeli nadal nie rozumiesz tego, że omijamy rodzinę, to zacznijmy zabawę już dzisiaj. Nie wiesz, co siedzi w mojej głowie i jakie to złe miejsce.

22 KOMENTARZE

 1. DC też wypominał Jonesowi błędy z przeszłości i Coco mu odpłacił dwoma wpierdolami.Za te słowa o matce Bones wbije Adesanye w ziemie.

 2. Nie powiedziałem niczego złego o jego matce, z pewnością była kochaną kobietą. Zresztą widać, że ktoś się o niego troszczył, bo inaczej by nie przeżył poza klatką.

  Jebany wygrał tym tekstem :waldeklaugh:

 3. Ostatnio Adesanya zrobil sie strasznie wkurwiający, szkoda ze Jones go nie wyjasni.. trzeba czekać na Chimaeva

 4. Ostatnio Adesanya zrobil sie strasznie wkurwiający, szkoda ze Jones go nie wyjasni.. trzeba czekać na Chimaeva

  Jezeli Jones go nie wyjasni to tym bardziej nie zrobi tego ten ciapaty placek, nawet jezeli bedziesz o nim wypisywał w kazdym temacie związanym z kat półśrednia lub srednia

 5. Jezeli Jones go nie wyjasni to tym bardziej nie zrobi tego ten ciapaty placek, nawet jezeli bedziesz o nim wypisywał w kazdym temacie związanym z kat półśrednia lub srednia

  Chimaev jest lepszy od Jonesa. Ko power i zapasy Khabiba

 6. Chimaev jest lepszy od Jonesa. Ko power i zapasy Khabiba

  I oceniasz to po jego 9 walkach w karierze w tym tylko 3 w ufc z ogorami? :jjsmile: na razie to mozna powiedziec ze jest dobry, do Izzyego mu bardzo daleko a Bonesowi to na tym etapie kariery to moze mu sznurowki wiązać

 7. I oceniasz to po jego 9 walkach w karierze w tym tylko 3 w ufc z ogorami? :jjsmile: na razie to mozna powiedziec ze jest dobry, do Izzyego mu bardzo daleko a Bonesowi to na tym etapie kariery to moze mu sznurowki wiązać

  Widzę to po jego kocich ruchach,  dwa ze typ położył na deski gustaffsona w trakcie sparingu który się bije teraz w ciezkiej. Jedynie Francis Ngannou mialby jakies szanse z Chimaevem, resztę niszczy.

 8. Widzę to po jego kocich ruchach,  dwa ze typ położył na deski gustaffsona w trakcie sparingu który się bije teraz w ciezkiej. Jedynie Francis Ngannou mialby jakies szanse z Chimaevem, resztę niszczy.

  ale Ty gupi jesteś:lol::lol:

 9. DC też wypominał Jonesowi błędy z przeszłości i Coco mu odpłacił dwoma wpierdolami.Za te słowa o matce Bones wbije Adesanye w ziemie.

  Nie porównuj grubego do Adesanyi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.