Organizacja, która zrzesza zawodników walczących na gołe pięści – GROMDA, ogłosiła kolejnego zawodnika, który wystąpi na gali GROMDA 4! Tym samym w dniu dzisiejszym jest to kolejny, waleczny uczestnik, jednak nie wiemy czy wystąpi w turnieju czy super walce. Tak czy inaczej, w ringu zobaczymy Krzysztofa Pietraszka z pseudonimem DOBERMAN.

Organizatorzy walk na gołe pięści w Polsce przedstawiają Pietraszka jako:

Dziarski zadziora z doświadczeniem w MMA i K1. Kroczy własną drogą. Żyje według swoich zasad. Samotnik, ale nie sam. Zaprawiony w boju zmierza na turniej GROMDA.

Co wiemy o Pietraszku? Jego rekord z pewnością nie jest przekonujący. Od października 2015 roku nie wygrał zawodowej walki, pokonał co prawda Adama Oknińskiego, ale wcześniej także znajdował się na fali 8 porażek. Nie miał on szczęścia w formule MMA, ale być może odnajdzie się w walkach na gołe pięści. Z pewnością złej formy temu gromdziarzowi nie można zarzucić, oby przełożyła się na krwawe walki!

Całe życie na sportowo ☝️🔥

Opublikowany przez Krzysztofa Pietraszka Piątek, 12 lutego 2021

Co więcej, organizatorzy potwierdzili, że 18.02.2021 ujawnią datę swojej czwartej gali. W tą niedzielę wydadzą także specjalny odcinek zapowiadający całe wydarzenie i poinformują fanów o szczegółach.

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już wkrótce krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

24 KOMENTARZE

 1. DOBERMAN.

  Dziarski zadziora z doświadczeniem w MMA i K1. Kroczy własną drogą. Żyje według swoich zasad. Samotnik, ale nie sam. Zaprawiony w boju zmierza na turniej GROMDA.

  o ja pierdole :antonio:

 2. Dawaj Ty wyskocz. Panie mundurowy.

  Uprasza się o nie dokuczanie użytkownikom, bo temat zostanie zamknięty :nono:

 3. To Miklasz wypadl??

  No jak miał brać udział w turnieju, to raczej tak, skoro bierze udział też jego wuja.

 4. Samotnik, ale nie sam

  Ktoś tu oglądał "Heat" i chciał zabłysnąć fajnym tekstem. Wyszło równie żenująco jak z tymi oryginalnymi pseudonimami.

 5. No jak miał brać udział w turnieju, to raczej tak, skoro bierze udział też jego wuja.

  Przeciez wujek pewnie ma tam pojedyncza walkę, nie bierze udziału w turnieju.

 6. Samotny ale nie sam!

  Szybki ale wolny!

  Z pomysłem ale bez!

  Jedno jest pewne po walkach chińczyka w mma i k1 wiemy że rzuci się na wymianę, bez planu na walkę i prawdopodobnie walka skończy się jak 90% jego pojedynków

 7. Pamiętam jak byłem na gali, wpadl do szatni Pietraszek i po 2h siedzenia w ciszy zapytał czy ktoś wyjdzie z nim na narożnik. Generalnie lepiej by było

  " chiński bijok, trenujacy w samotności"

 8. Przeciez wujek pewnie ma tam pojedyncza walkę, nie bierze udziału w turnieju.

  jest napisane, że ,,nowy uczestnik turnieju" więc chyba bierze.

 9. Pamiętam jak byłem na gali, wpadl do szatni Pietraszek i po 2h siedzenia w ciszy zapytał czy ktoś wyjdzie z nim na narożnik. Generalnie lepiej by było

  " chiński bijok, trenujacy w samotności"

  Słyszałem podobne historie o nim :beczka:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.