Organizacja, która zrzesza zawodników walczących na gołe pięści – GROMDA, ogłosiła kolejnego zawodnika, który wystąpi na gali GROMDA 4! To znany zawodnik – Łukasz Parobiec. Na razie nie wiadomo, czy Łukasz ”GOAT” Parobiec wystąpi po raz drugi w turnieju, czy weźmie udział w super walce. Jedno jest pewne, z pewnością da wiele emocji.

Organizatorzy walk na gołe pięści w Polsce przedstawiają GOAT’a jako:

Ulubieniec hardcorowych fanów. Polskie połączenie “One-Punch” Mickey’a z Tong Po, doświadczony zawodnik MMA, kickbokser oraz dusza towarzystwa. Jedno jest pewne, to będzie krwawa jatka i mocna bitka.

Czwarta edycja gali GROMDA, elitarnego turnieju walk na gołe pięści, zbliża się wielkimi krokami. Nowi stójkowicze, prawdziwi twardziele, mają możliwość zgłosić się i walczyć o 100 tysięcy złotych. Jesteś bitny, walka to twój żywioł oraz masz pomysł na co wydać trochę gotówki – Zgłoś się i walcz. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularz dostępne na stronie – https://gromda.pl/zglos-sie-i-walcz.

Organizacja GROMDA w Polsce zyskała duże uznanie wśród kibiców po 3 turniejach. Promotor Mariusz Grabowski oraz Mateusz Borek dokładają wszelkich starań, aby zdominować rynek walk na gołe pięści w Polsce i są bardzo blisko sukcesu. GROMDA w mediach społecznościowych ciągle rośnie w siłę, ich marka w sportach walki stała się rozpoznawalna.

Już wkrótce krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników. Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

28 KOMENTARZE

 1. Jedzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesz z nimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Pewnie zaraz ten 99dicks napisze coś głupiego

  321….

 2. Turniej jest 8 osobowy, a to już 9 zawodnik ogłoszony, ktoś wypadł?

  Ośmiu walczy w turnieju, o możliwość dostania wpierdolu od Pana Parobca.:jimcarrey:

 3. Ulubieniec hardcorowych fanów. Polskie połączenie “One-Punch” Mickey'a z Tong Po, doświadczony zawodnik MMA, kickbokser oraz dusza towarzystwa. Jedno jest pewne, to będzie krwawa jatka i mocna bitka.

  Ale złoto :antonio:

  Oficjalny przydomek GOAT w Gromdzie. @michi972 @majkelo89 ale żeście narobili :antonio:

 4. Trzeba tutaj uczciwie przyznać, że to @michi972 nadał Parobcowi taką zacną ksywę. Męczył bułę na forum przez długi czasu, z autystycznym uporem to wklepywał do każdego wpisu, aż do porzygu w pewnym momencie, ale kurwa mać, takiego wirala zrobić, że aż sam Don Mateo Boreo podłapie, to jednak jest osiągnięcie. Brawo Miczi :beer:

 5. Turniej jest 8 osobowy, a to już 9 zawodnik ogłoszony, ktoś wypadł?

  Beda jeszcze superfighty 2 albo 3 tak wiec zawodnicy potrzebni.

 6. Beda jeszcze superfighty 2 albo 3 tak wiec zawodnicy potrzebni.

  Ale jak ogłaszali superfighty wcześniej, to dawali od razu parę zawodników, a nie pojedynczo.

 7. Ale jak ogłaszali superfighty wcześniej, to dawali od razu parę zawodników, a nie pojedynczo.

  A to nie wiem ale chyba nie od razu oglaszali te superfighty tak mi sie cos kojarzy. Zobaczymy.

 8. @kofi co zgłoszenie już anulowales?

  Parobiec GOAT ma taką trochę brodę jak krasnal 😀 zielonego kapelusza brakuje..

  War Łukasz!

 9. Może, po problemach z kontuzjami zawodników w 1 rundzie, tym razem będzie walka rezerwowa w turnieju? (10 zawodników)

 10. GOAT to najbardziej lubiący bitkę bitny bijok spośród wszystkich uczestników GROMDY.

  Domy na Ciosu Bombowca = easy money::snoopd::.

 11. GOAT !!! Moja rada dla przeciwnika, wykonać telefonu po karetkę ok 10-15minut przed walka, żeby się potem nie okazało, że nie ma nigdzie wolnych karetek w pobliżu. Wojna Łukasz !!!!!

 12. @kofi co zgłoszenie już anulowales?

  Parobiec GOAT ma taką trochę brodę jak krasnal 😀 zielonego kapelusza brakuje..

  War Łukasz!

  Tak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.