Według informacji, jaką podał portal MMA Junkie, do karty walk gali z numerem 258, która odbędzie się 13 lutego, został dodany niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek weteranów w limicie kategorii lekkiej.

Bobby Green (MMA 27-11-1) z największą organizacją na świecie jest związany od ośmiu lat. „King” w ubiegłym roku zaliczył aż cztery występy w oktagonie. Po serii trzech wygranych z rzędu, w październiku jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Thiago Moisesem.

Z kolei Jim Miller (MMA 32-15) aktualnie przeplata zwycięstwa z porażkami. Znany z wybitnych umiejętności parterowych 37–latek ostatnie starcie stoczył na UFC 252, gdzie musiał uznać wyższość Vinca Pichela. Dwa miesiące wcześniej pokonał Roosevelta Robertsa przez poddanie w pierwszej rundzie, otrzymując bonus w wysokości 50 tys. dolarów.

Co ciekawe, obaj zawodnicy mieli stanąć ze sobą w szranki już w 2014 roku, jednak finalnie do tego pojedynku nie doszło, gdyż Green musiał się z niego wycofać ze względu na odniesioną kontuzję.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.