Gervonta ‘Tank’ Davis w czwartkowym podcaście Hot Box In Podcast zgodził się na walkę z Ryanem Garcią. Tak naprawdę obaj panowie gościli w programie i obaj zdecydowali, że spotkają się w 2021 roku. Ryan w rozmowie starał się sprowokować Davisa, w kilku słowach odniósł się do tego, że zasłużył na walkę o pas WBA wagi lekkiej. Promotorzy pięściarzy zostali już poinformowani przez swoich podopiecznych o werbalnej zgodzie, czas na rozpoczęcie negocjacji na linii Golden Boy Promotions oraz Mayweather Promotions.

Gervonta Davis: Gość znalazł się na deskach w walce z jakimś Campbellem.

Ryan Garcia: I co z tego? Trafił, a Ty lepiej weź ze sobą drabinę, abyś mógł dostać do mojej głowy.

Gervonta Davis: Zobaczymy w naszej najbliższej walce, kto będzie taki mądry.

Ryan Garica: Podpisujemy kontrakt? Jestem gotowy i dobrze wiesz, że zabiorę Ci pas.

Gervonta Davis: Nie ma problemu, będę się z Tobą bił.

Po krótkiej wymianie zdań Ryan Garcia kontynuował:

Nie ma na mnie żadnej broni, jest za brzydki, aby być mistrzem. Nigdy nie mierzyłeś się z kimś takim jak ja. To wszystko potrwa dwie rundy, obiecuję.

Gervonta Davis ma 25 lat i roku temu udanie przywitał się z wagą lekką, zdobywając tytuł WBA. Pokonał on Yuriorkisa Gamboę przez nokaut na gali w State Farm Arena, Atlanta. W przeszłości Davis był posiadaczem pasów IBF i WBA Super w kategorii super piórkowej. Treningi bokserskie rozpoczął w wieku pięciu lat. Miał dobrą karierę amatorską, w 2012 roku zwyciężył złotą rękawicę. Co więcej, zdobywał także srebrną rękawicę na przestrzeni 2006 i 2008 roku, jego dorobek amatorski to 206-15. Karierę zawodową rozpoczął, kiedy miał 18 lat. W ostatnim starciu pokonał Leo Santę Cruza. Wcześniej mówiło się o jego potencjalnym boju z Vasiliym Lomachenko, jednak teraz po werbalnej zgodzie zanosi się na występ przeciwko młodemu Ryanowi Garcii.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.