Legendarny trener — Freddie Roach, który spędził lata na przygotowaniach Manny’ego Pacquiao do pojedynków stwierdził, że Ryan Garcia jest bardzo utalentowanym pięściarzem i godnym rywalem.

Freddie Roach jest pod wrażeniem umiejętności amerykańskiego boksera. Ryan Garcia w swoim ostatnim pojedynku pokonał Luke Campbella i przedarł się do czołówki wagi lekkiej. Uważany za jednego z najlepszych trenerów na świecie — Roach chce, aby jego podopieczny z Filipin zmierzył się z popularnym Garcią. Według Freddiego pojedynek ten miałby być testem formy przed dużymi starciami z Terencem Crawfordem lub Errolem Spencem.

Walka z Garcią? Podoba mi się ten pomysł. Uważam, że jest całkiem niezły, posiada silne ciosy sierpowe. Trzeba uważać na jego dynamikę, obserwować jego ruchy i znaleźć luki — mówi szkoleniowiec w wywiadzie z Fight Hub TV.

Manny w starciu z Ryanem musiałby pozostawać skupiony. Trzeba będzie przygotować odpowiednią formę — przyda się ta najlepsza, jeżeli mamy wyjść do Amerykanina. Podkreślam, że Garcia to piekielnie ciężki rywal dla każdego pięściarza. Manny na chwilę obecną pracuje głównie w urzędzie, jest politykiem, ale ciągle pozostaje w ruchu i jest w stanie wypracować fenomenalną kondycję.

Zdecydowanie wolę, aby Pac-Man zmierzył się z młodym zawodnikiem. Potrzebujemy solidnego rywala przed walką z Crawfordem lub Spencem.

Według Ryana Garcii, w kolejnej walce młody bokser zmierzy się właśnie z Pacquiao, aczkolwiek jego promotor nadal milczy. Pogromca Luke Campbella w mediach społecznościowych dał do zrozumienia jasno, że oczekuje na podbój Filipin. Cóż, na oficjalną datę tego pojedynku i potwierdzenie zapewne musimy poczekać.

Manny Pacquiao w ostatnim pojedynku mierzył się Keithem Thurmanem i wygrał niejednogłośną decyzją. Walka była zacięta do samego końca, jednak 42-letni bokser w oczach sędziów okazał się lepszym zawodnikiem i słusznie. Popularny Pac-Man w swojej bokserskiej przygodzie mierzył się z samymi najlepszymi pięściarzami na świecie. Dzierżył pasy w wadze muszej (WBC), koguciej (WBC), w junior piórkowej (IBF), w junior lekkiej (WBC), w lekkiej (WBC), półśredniej (WBO,WBA,). Nie jest łatwo doliczyć się osiągnięć Pacquiao, szczególnie że startował aż w 9 wagach.

4 KOMENTARZE

  1. Według Ryana Garcii, w kolejnej walce młody bokser zmierzy się właśnie z Pacquiao, aczkolwiek jego promotor nadal milczy.

  2. Jeśli do tej walki dojdzie, to Pacman swoim doświadczeniem i intelektem w ringu przechytrzy go bez problemu. Ryan to mega pięściarz ale ma luki. Skoro potrafił go posadzić na dupę taki Campbell to tylko można sobie wyobrazić co byłby w stanie zrobić z nim Filipiniec.

  3. Jeśli do tej walki dojdzie, to Pacman swoim doświadczeniem i intelektem w ringu przechytrzy go bez problemu. Ryan to mega pięściarz ale ma luki. Skoro potrafił go posadzić na dupę taki Campbell to tylko można sobie wyobrazić co byłby w stanie zrobić z nim Filipiniec.

    Kiedyś to się oglądało walki Pacmana vs Floyd i inne zajebiste pojedynki.  Dobrze że jest dazan to można wrócić do tych walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.