Druga edycja FEN Summer Camp odbędzie się w dniach 24-31 sierpnia w Rabce-Zdroju. Ruszyła rezerwacja miejsc na obóz.
O obozie:
Celem i założeniem obozu będzie  budowanie i kształtowanie kondycji oraz  wytrzymałości siłowej. Stąd też planowane są dwie jednostki treningowe dziennie. Treningi biegowe w górzystym terenie Rabki-Zdrój lub inne ćwiczenia wydolnościowe przeplatane będą treningami stricte technicznymi na sali klubu  JAROSZ FIGHT CLUB.
Na koniec obozu przewidziane są  otwarte sparingi dla wszystkich chętnych. Dla uczestników i tych, którzy nie uczestniczyli w obozie, a chcieliby pokazać się Matchmakerowi i Prezesowi federacji FEN Pawłowi Jóźwiakowi, co mogłoby się wiązać z  podpisaniem kontraktu na walki w organizacji.
W programie obozu przewidziane są warsztaty:
 • z fizjoterapii w zakresie zapobiegania najczęściej występujących kontuzji w sportach walki oraz nauka prawidłowego rolowania mięśni przed i po treningu.
  Prowadzący: Tomasz Boruc i asystenci z Warszawskiego CRS
 • z dietetyki w zakresie diety w sportach walki i jej układania w różnych okresach treningowych jak i przy zbijaniu wagi oraz różne „tricki” z tym związane
  Prowadzący: Daniel Skibiński
 • suplementacja w sportach walki i doping mózgu
  Prowadzący: Dominik Mich
Obóz FEN Summer Camp 2
Kiedy: 24-31 sierpnia 2020
Gdzie: Rabka-Zdrój – www.parkowydworek.pl
Cena: 1650 zł (pod warunkiem zaliczki w terminie do 19 lipca w kwocie 500 zł gwarantuje udział w obozie; nie podlega zwrotowi) lub 1800 zł (w przypadku wpłacenia zaliczki po 19 lipca). Cena obejmuje pokoje 2-3 osobowe z łazienkami i 2 posiłki
Trenerzy: K-1 (Igor Kołacin/ Łukasz Jarosz), MMA (Daniel Skibiński)
Więcej informacji: koordynator projektu Igor Kołacin, tel. +48 794978876
Partnerzy: Pitt Bull, Masters Equipment, Centrum Rehabilitacji Sportowej CRS

5 KOMENTARZE

 1. Dwie jednostki treningowe dwa posiłki :razz:łacz:to już warsztaty z gubienia i budowania masy można opuścić :razz:ociesznymirek:

 2. Na koniec obozu przewidziane są  otwarte sparingi dla wszystkich chętnych. Dla uczestników i tych, którzy nie uczestniczyli w obozie, a chcieliby pokazać się Matchmakerowi i Prezesowi federacji FEN Pawłowi Jóźwiakowi, co mogłoby się wiązać z  podpisaniem kontraktu na walki w organizacji.

  :razz:enn:

 3. :razz:utinlaugh: widzę kolega też od razu skojarzył typa :beer: powiem Ci że jak przeczytałem Kołacina to dosłownie to samo przed oczami zobaczyłem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.